×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.5°C
Vilis, Vilhelms
Pirmdiena, 28. maijs, 2018
4. novembris, 2015
Drukāt

Liecību sniegšanai saistībā ar avāriju Garkalnē meklē divus autovadītājus

Valsts policijas vizualizācijaValsts policijas vizualizācija

Saistībā ar negadījumu, kurā cieta vairāki velosipēdisti, policija meklē divu transportlīdzekļu vadītājus, kuri varētu būt redzējuši notikušo, bet avārijas vietā nav palikuši, ziņo VP sabiedrisko attiecību speciālists Toms Sadovskis. Policija liecību sniegšanai lūdz atsaukties šo auto vadītājus.

Viena no galvenajām izmeklēšanas versijām liecina, ka kravas automašīna, kuru vadīja šoferis no Polijas (shēmā – transportlīdzeklis “P”), braukusi citas kravas automašīnas (shēmā – transportlīdzeklis “A”) aizvējā. Saskaņā ar šo izmeklēšanas versiju Polijas pilsonis velosipēdistus un viņu pavadošo auto ieraudzījis vien brīdī, kad priekšā esošā automašīna pārkārtojusies uz blakus joslu.

Visdrīzāk, sadursme notikusi, jo kravas auto “P” nav ievērojis pietiekamu distanci no priekšā esošās kravas automašīnas un pārkāpis atļauto braukšanas ātrumu, skaidro Sadovskis. Kā vēl viens negadījuma faktors tiek minēts tas, ka blakus joslā tajā brīdī atradusies vieglā automašīna (shēmā – transportlīdzeklis “B”) – līdz ar to Polijas šoferis nav varējis nomainīt joslu, lai apbrauktu šķērsli.

Policija aicina atsaukties shēmā norādīto transportlīdzekļu “A” un “B” vadītājus, kā arī aicina atsaukties ikvienu, kam ir kāda informācija par šo transportlīdzekļu vadītājiem, zvanot uz tālruņu numuriem 67219782, 67086942, 26653628 vai 110.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+