×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.5°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
12. marts, 2014
Drukāt

Ukrainā liedz pārraidīt Krievijas telekanālus (5)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Ukrainas Nacionālā televīzijas un radio padome pieprasījusi programmu pakalpojumu sniedzējiem no saviem pārraižu tīkliem izņemt vairākus Krievijas televīzijas kanālus.

Padome informēja plašsaziņas līdzekļus, ka televīziju operatoriem ir jāizbeidz Krievijas televīzijas kanālu “Vesti”, “Rossija 24”, “Pirmā kanāla” starptautiskās programmas, “RTR Planeta” un “NTV-Mir” pārraižu translācija. Līdz vakardienas pusdienlaikam jau puse operatoru visā Ukrainā bija atslēguši šos kanālus, bet citi gatavojas to izdarīt. Ar lūgumu izpildīt prasību par Krievijas kanālu atslēgšanu padome vērsās pie dažādām kabeļtelevīziju, satelīttelevīziju un citu raidorganizāciju operatoru asociācijām, kā arī konkrētu kabeļtelevīziju operatoru vadības. “Tāda situācija Ukrainas informācijas telpā ir radusies, jo ir jānodrošina informācijas drošība atbilstoši Ukrainas Nacionālās drošības un aizsardzības padomes 2014. gada 1. marta lēmumam “Par neatliekamiem pasākumiem, lai nodrošinātu nacionālo aizsardzību, suverenitāti un Ukrainas teritoriālo nedalāmību”,” paskaidroja padome. Tā informēja, ka Nacionālās drošības un aizsardzības padome ir vērsusies pie Nacionālās televīzijas un radio apraides padomes ar lūgumu nodrošināt lēmuma izpildi.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. Latvija ari aizliegt visus krievijas kanalus pietiek zombet

  2. Ukraiņi pareizi dara,nē tā kā mūsu lattelecom -visa krieviskā propogandētāja

  3. Lūdzu atslēdziet Krievijas raidošos kanālus Latvijā! Nē, propagandai!

  4. Ukraina rāda piemēru kā jārīkojas, kamēr mūsu Padome tikai pļāpā un visgudri spriedelē: šitais un tas esot neiespējami, bet īstenībā neviens valstī nav spējīgs izlēmīgi rīkoties. Patiesībā neviens negrib pārtraukt to melu propagandu no Austrumiem un tā turpinās!

  5. Malači!!!Jūs spējat,toko nespēj citi.Atbalstu.Veiksmi Jūms Ukrainas tauta!!!

Draugiem Facebook Twitter Google+