Mobilā versija
Brīdinājums -2.0°C
Voldemārs, Valdemārs, Valdis
Svētdiena, 11. decembris, 2016
5. aprīlis, 2012
Drukāt

Liekais svars ietekmējot smadzeņu darbību


svars

Dienvidkorejas zinātnieki publicējuši pētījumu, kurā apgalvo, ka liekais svars cilvēkam mūža otrajā pusē var ietekmēt smadzeņu darbību.

 

Pētījums, kurā piedalījās 250 cilvēki vecumā no 60 līdz 70 gadiem, apliecināja, ka tiem, kuriem ir liels ķermeņa svara indekss un resns viduklis, krietni sliktāk veicas dažādās attapības pārbaudēs, ziņo raidsabiedrība BBC. “Mūsu atklājumiem ir liela nozīme visas sabiedrības veselības stiprināšanā. Neaptaukojoties un jo īpaši neuzaudzējot lielu vēderu, cilvēkam saglabājas iespēja papildināt zināšanas arī lielākā vecumā un izvairīties no garīgām slimībām,” apgalvojis viens no pētījuma autoriem.

 

Pievienot komentāru

"Samsung" attālināti atslēgs "Galaxy Note 7"Dienvidkorejas elektronikas firma "Samsung" piektdien paziņoja, ka ASV atslēgs viedtālruņus "Galaxy Note 7", lai piespiestu atlikušos īpašniekus pārtraukt lietot drošības dēļ atsauktās ierīces.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (2)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Draugiem Facebook Twitter Google+