Horoskopi un mistika
Horoskopi

Liekam jaunu bildi iekšā! Lielais septembra horoskops visām zodiaka zīmēm 16

Foto-Shutterstock

Viss – mūsu uztverē

Zvaigznes un planētas ietekmē mūsu dzīvi visos tās aspektos. Astroloģe Vasilisa Volodina palīdzēs saprast, kā šāgada septembrī mūsu panākumi būs atkarīgi no kosmosa objektiem.

Tas, vai rudens sāksies ar problēmām, vai arī septembris paies ātri un gludi, – nav nekāds noslēpums, bet mūsu pasaules uztveres rezultāts. Pretinieks mums visiem būs tikai viens. Tās būs skumjas par aizgājušo vasaru, kuras pēc būtības nemaz nebija. Patiesība ir tajā, ka nepieciešams virzīties tālāk.

Jo to, kas tikai prot raudzīties atpakaļ, nevar nosaukt par veiksmīgu un stipru cilvēku. Pagātnes analīze ir vajadzīga, taču šī nepieciešamība jau ir pagājusi. Pašlaik visiem mums vajag skatīties tikai uz priekšu. Uzlabo sev garastāvokli – jo ātrāk tas kļūs labs, jo ātrāk tu sapratīsi, ko septembrī vajag darīt ar savu dzīvi.

Auns

Septembrī tava dominējošā planēta būs Urāns. Viņš būs viņš pats sevi, ko prasīs arī no tevis. Urāna atrašanās Aunā nozīmē, ka tam nav spilgti izteikta spēka. Tas nāks tev par labu, taču Urāna destruktīvais noskaņojums tik un tā liks tev pārdomāt visu pilnībā. Izejot pirmajā plānā, Urāns var izjaukt tavas ieceres, tāpēc vēlams vienmēr turēt pa rokai plānu “B”. Ja atkāpšanās ceļu nebūs, iestāsies nopietnu problēmu periods.

Zvaigznes norāda uz to, ka septembris ir labs periods radniecisku saišu stiprināšanai un mājdzīvnieku iegādei. Pati pozitīvākā enerģija ir kaķiem. Ievies sev mājas mīluli, kas dāvās tev daudz pozitīvu emociju. Vairāk uzturies svaigā gaisā un uzcītīgi pildi savus pienākumus.

Vērsis

Mēness un Saturns septembrī būs tavi galvenie pavadoņi. Šomēnes Vēršiem būs īpašs laiks, kam būs raksturīgs pozitīvisms. Saturns būs ļoti stabils, jo visu laiku atradīsies Strēlnieka zīmē. Tiešā kustībā šī planēta tev būs lielisks palīgs. Mēness kā vienmēr pastāvīgi mainīsies. Tev vajag rīkoties, ņemot vērā Mēness fāzes. Vislabvēlīgākais periods – Mēness pieauguma fāze septembrī.

Septembra sākums var izrādīties visnotaļ grūts, jo Mēness pilnībā zaudēs savus spēkus, atrodoties Mežāzī. Periodā no 3. līdz 15.septembrim Mēness visu laiku būs spēcīgs, kas labvēlīgi ietekmēs tavu motivāciju un noskaņojumu. Tad būs divas grūtas dienas – 16. un 17. septembris, jo Mēness pāries Lauvas zīmē. Turpmāk enerģija nepieaugs augstāk par vidējo līmeni. Tas būs ļoti grūts laiks, jo Visums centīsies pārbaudīt tavu izturību.

Dvīņi

Jupiters un Marss uzņem apgriezienus un kļūst Dvīņiem par pašām nozīmīgākajām planētām. Septembrī Jupiters būs nemainīgs un bieži atradīsies te pozitīvos, te negatīvos aspektos ar citiem kosmiskajiem objektiem. Tā stabilitāte ir vienīgais pozitīvais moments, tāpēc, ka tev nevajadzēs pārdzīvot par to, vai vajag uzticēties savai intuīcijai. Nevajag būt īpaši gudram, lai septembrī veiktos mīlestībā, darbā un finansēs – pietiek vienkārši sekot veselajam saprātam.

Marss jau 4.septembrī ir pārgājis no Lauvas Jaunavas zīmē. Tādējādi tas mainīs tikai raksturu, nevis savas ietekmes spēku uz tevi. Tas nozīmē, ka tev nāksies tikt vaļā no egoisma un kļūt atbildīgākam par kopējām ģimenes lietām līdz pat septembra beigām. Šis solās būt ļoti produktīvs mēnesis, lai satuvinātos ar radiniekiem un piesaistītu mīlestību. Tas būs ļoti grūti, taču šajā gadījumā katrā ziņā atmaksāsies.

Vēzis

Vēžiem šomēnes būs tikai viens palīgs – Venera. Šī planēta pozitīvi ietekmēs tavas domas un pasaules izjūtu. Septembrī ar pašanalīzi nodarboties nevajag, it īpaši 19.datumā, jo Venera kļūs vājāka, pārejot Jaunavas zvaigznājā. Tā būs stabila, jo tikai trīs reizes atradīsies kaut kādos aspektos ar citām planētām.

Kas attiecas uz periodu no 1.līdz 18.septembrim, to var nosaukt par īpašas aktivitātes periodu Vēžiem, kuriem Visums iesaka pārvarēt pašiem sevi un paveikt iespējami vairāk neatliekamu uzdevumu. Tev jāpārstāj cilvēkos saskatīt tikai negatīvo. Venera vēlas, lai dzīve ritētu mierīgi, bet spilgti un emocionāli. No 19.septembra var sākt atpūsties, tāpēc šajā laikā ieplāno atvaļinājumu, ja ir tāda iespēja. Pievērs uzmanību septembra tautas ticējumiem – katrs sīkums būs īpaši svarīgs.

Lauva

Mīlestība kļūs par pašu galveno dzīves sfēru. Saule, tavs galvenais palīgs mīlas lietās un aizbildnis kopumā, būs mēreni aktīva Jaunavas zīmē no 1.līdz 21.septembrim. 22.septembrī tā īstenos pāreju Svaru zīmē, tādējādi zaudējot daļu spēka. Tas nozīmē, ka tev vajadzēs biežāk vērsties pēc palīdzības pie citiem cilvēkiem. Tuvinieku padomus nevajag ignorēt no 22.līdz 30.septembrim.

Pārējās dzīves sfēras būs otršķirīgas. Iepazīsties ar Mēness kalendāru septembrim, lai zinātu, kurās dienās būs vislabāk likt sev rīkoties. Aktivitātei septembrī nevajag būt pastāvīgai. Tērē spēkus pareizi, saskaņā ar to, kādā stāvoklī būs Mēness un Saule. Septembra pirmajā pusē vajag būt aktīvam, bet mēneša otrajā pusē var arī atpūsties.

Jaunava

Plutons un Merkurs kopā ņemot dos tev spēkus pārvarēt šķēršļus, bet no šīm abām planētam pozitīvs raksturs piemīt tikai Merkuram. No 1.līdz 4.septembrim tas pabija Lauvas zīmē, saglabājot mērenu aktivitāti. 3.datumā tas bija labā aspektā ar Marsu, kad bija jāpacenšas paveikt pēc iespējas vairāk darbu. No 5.datuma planēta zaudēs savu retrogradismu, kas novedīs pie zināmas apskaidrības. No 5.līdz 8.septembrim tavas domas noteiks visu apkārtējo realitāti.

No 9.līdz 28.septembrim Merkurs būs tavā zodiaka zīmē, tāpēc kļūs par sava veida labāko tavu talismanu. Šīs dienas būs pašas labākās tev pēdējos pāris mēnešos. Pilnībā nododies savam iemīļotajam hobijam. Fiziska slodze un dažādas dzīves avantūras arī būs lietderīgas. Mēneša pēdējās divas dienas paies Svaru aizgādībā. Merkura enerģija nedaudz samazināsies, taču tas nekļūs par klupšanas akmeni tev un tavai laimei. Plutons savukārt īstenos pāreju no retrogrādisma uz tiešu virzību 29.septembrī. Tev tas būs svarīgi, jo tu varēsi samierināties ar daudziem cilvēkiem, atrast ceļu uz draudzības vai mīlestības atdzimšanu.

Svari

Venera un Plutons septembrī cīnīsies par tiesībām pārvaldīt tavu veiksmi. Tā būs nopietna cīņa, tāpēc analīzi vajag sākt no negatīvajām pusēm. Katrai zodiaka zīmei, ieskaitot tavējo, ir ideāls pāris. Plutons pastāvīgi attālinās tevi no otrās pusītes vai no tiem, kas šķitīs tev ideāls partnera kandidāts. 29.septembrī notiks svarīgas pārmaiņas Plutona virzībā. Tas pārstās būt retrogrāds, tāpēc tev būs vieglāk satuvināties ar interesantiem cilvēkiem.

Venera ir tavs labākais draugs, un septembrī tā ir aktuāla kā nekad. Tās enerģētika būs vidējā līmenī no 1.līdz 18.septembrim. Ar to pietiks, lai padarītu tevi laimīgu daudzos aspektos. Šajās dienās uzticies savai intuīcijai. No 19.septembra dzīvot būs nedaudz grūtāk saistībā ar Veneras pāriešanu Jaunavas zīmē. Planētas spēks samazināsies, taču tas nenozīmēs, ka tev būs jābīstas no visa pēc kārtas. Panākumi tik un tā būs ar tevi.

Skorpions

Septembrī seko līdzi dažādiem sīkumiem. Būs daudz notikumu, kuri informēs tevi par pārmaiņām uz labo pusi. Saturns izvirzīsies pirmajā pozīcijā, kas ir ļoti slikti, jo šī planēta ir visai negatīva attiecībā pret tevi. Tās stabilitāte liecinās, ka jaunas problēmas nebūs, bet vecās problēmas savu aktualitāti nezaudēs ne par mata tiesu.

Otrā nozīmīgākā planēta būs Neptūns. Šī planēta arī nemainīs savu raksturu. Tā atradīsies Zivīs un saglabās augstu aktivitāti. Tāpēc arī tev labāk būt aktīvam. Tu joprojām vari apiet noteikumus un nebaidīties no spilgtas rīcības. Tas palīdzēs tev mīlestībā un finanšu sfērā.

Strēlnieks

Zvaigznes un planētas sastāsies tā, ka palīdzēs tev atbrīvoties no skaudības, dusmām un negatīvās enerģijas kopumā. Saule septembrī būs aktīva, bet tikai līdz 21.datumam. 22.septembrī tā pāries Svaru zvaigznājā, zaudējot ceturtdaļu sava spēka. Tas nozīmēs, ka mēneša beigās vajag atpūsties no visa, aizmirst iespēju robežās par darbu un kārtojamām lietām. Neko uz
septembra beigām neplāno, ja nevēlies problēmas.

Īpaša aktualitāte būs Mēness. Kā vienmēr tas būs mainīgs, bet tev vajag pievērst uzmanību tā enerģētikas augstākajiem punktiem. 1.un 2.septembrī Mēness bija Mežāža zvaigznājā, tāpēc tā spēki kritās līdz nullei. Tas labvēlīgi ietekmēja tavas aktivitātes. 16. un 17.septembrī Mēness būs Lauvas zvaigznājā, tāpēc situācija būs analoģiska. 28. Un 29.datumā Mežāzis atkal dos triecienu nakts spīdekļa spēkiem, padarot tevi brīvāku un spēcīgāku. Šis mēnesis tev būs visai veiksmīgs.

Mežāzis

Nomierinošas ārstnieciskās zālītes nervu darbības sistēmas stabilizācijai septembrī palīdzēs tevi turēt rokās. Tevi gaida problēmas Jupitera dēļ, kas izvirzīsies pirmajā vietā pēc nozīmīguma tavai horoskopa zīmei. Centies visā saskatīt tikai pozitīvus momentus, jo šī planēta liks tev sajust daudz negatīvā. Pārskati vairākus dzīves principus un kardināli nemaini izvēlēto ceļu.

Otra planēta, kas septembrī izcelsies ar savu aktualitāti, būs Urāns. Tas bez izmaiņām atradīsies Auna zīmē, saglabājot mērenu aktivitāti. Tas dos tev iespēju ļoti ātri izdarīt lēcienu no adaptācijas sākuma līdz tā beigām. Vienkāršāk sakot, dažādus jauninājumus dzīvē tu apgūsi bez īpašām problēmām. Mīlestībā un lietišķajā sfērā tev labāk neriskēt, citādi slikts rezultāts būs rokas stiepiena attālumā.

Ūdensvīrs

Saule un Merkurs cīnīsies viens ar otru, jo to raksturi ir pilnībā pretēji. Merkurs palīdz harmonizēt visas tava rakstura iezīmes, bet Saule mudinās uz nepārdomātu rīcību, par kuru pēc tam, iespējams, nāksies maksāt. Katru reizi, kad liktenis nostādīs tevi izvēles priekšā, ieklausies tikai veselajā saprātā. Intuīcija tevi piemānīs vai novirzīs no pareizā ceļa.

Pirmais rudens mēnesis ir pārmaiņu laiks, tāpēc Saule nepalaidīs garām iespēju patraucēt tev. Līdz 21.septembrim tev vajag būt ārkārtīgi uzmanīgam, jo mērena Saules aktivitāte Jaunavas zīmē būs visai jūtama. Pēc tam Saule ieies Svaru zīmē, kas nedaudz atslābinās tās dzelžaino tvērienu. Septembra beigās Merkurs nedaudz vājināsies, tāpēc veiksmes plānā viss saglabāsies tajā pašā līmenī.

Zivis

Saistītie raksti

Merkurs un Venera ir tev zvērināti ienaidnieki. Venera 19.septembrī pāries Jaunavas zīmē, tāpēc kļūs nedaudz vājāka. Tas tev nozīmēs nelielus harmonijas traucējumus. Iespējams, ka septembra noslēdzošajā stadijā tevi piemeklēs vilšanās un vēlme pabeigt virzību uz priekšu. Panākumi sekos tikai tiem, kas neļaus šaubām gūt uzvaru.

Merkurs, tavs galvenais ienaidnieks, līdz 4.septembrim bija daļēji aktīvs un retrogrāds, bet 5.datumā tas zaudēs iespēju vest tevi pa nepareizu ceļu, jo pārstās būt retrogrāds. 9. septembrī Merkurs pāries Jaunavas zīmē, ko var nosaukt par Zivīm negatīva perioda sākumu. Tikai 29.datumā pāreja Zivīs liks Merkuram kļūt maigākam un mazāk prasīgam. Septembris tev nebūs vienkāršs, bet ļoti svarīgs mēnesis, jo pārmaiņas var gaidīt visās dzīves sfērās.

Avots: “mirror-venus.ru”

LA.lv