Horoskopi un mistika
Horoskopi

Lieki neriskē! Horoskopi 19.janvārim0

Attēls: Pexels

Dienas noskaņa

Liels konfliktu, nesaskaņu un negadījumu risks. Lielākā dienas daļa būs pārpildīta ar dažādām stresa situācijām. Ieteicams izvairīties no strīdiem un censties saglabāt vēsu prātu, neiesaistoties kašķos. Bez iemesla nekādā gadījumā nevajadzētu izvēlēties doties pa šķietami riskantu ceļu. Veiksies tiem, kas zina, cik nozīmīga ir pacietība, nosvērtība un spēja analizēt.

Auns

Šodien Aunu uzmanība būs veltīta kādai īpašai un nozīmīgai lietai. Iespējams, tas būs saistīts ar mājokli, ģimeni vai karjeru. Taču atceries, ka tavas aktivitātes iespējas nav bezizmēra. Zvaigznes tev iesaka arī visiem spēkiem censties izvairīties no strīdiem un nepārkāpt robežas.

Vērsis

Tu vari kļūt par visai saspringtas situācijas liecinieku, taču atceries, ka tev nav noteikti jāpieņem līdzdalība tajā – tā ir tava izvēle. Tas var būt kāds ģimenes konflikts, problēmas profesionālajā jomā vai kas cits. Dienu ieteicams pavadīt mīļu cilvēku kompānijā.

Dvīņi

Šodien esi uzmanīgs. Ieteicams izvairīties no darījumiem, kuros iesaistīta nauda un ceļojumiem. Ja tomēr no tā nekādi nevari izvairīties, samazini riskus līdz maksimumam, lai nebūtu negaidītu pārsteigumu. Pretējā gadījumā var nākties piedzīvot lielu vilšanos.

Vēzis

Šodien tu būsi disciplinēts, pacietīgs un taisnā ceļā iesi uz savu mērķi. Atceries, ka šīs īpašības un spējas spēlē milzīgu nozīmi attiecībās ar citiem cilvēkiem un ietekmē tava vārda reputāciju. Nepārvērtē savas spējas!

Lauva

Nevajadzētu šodien riskēt. Daudzas lietas, ko citas dienas tu varēji izdarīt kaut vai aizsietām acīm, šodien tev var sagādāt nepatīkamus pārsteigumus. Tevi tāpat var dienas gaitā pārsteigt dažādas negaidītas situācijas ģimenē.

Jaunava

Nepadodies pirms laika: lai arī šodien tev šķitīs, ka dažādi apstākļi kā par spīti kļūst aizvien grūtāk pārvarami, patiesībā tev tas ir pa spēkam. Tas nekas, ka izskatās sarežģītāk, nekā gaidīji – labāk padomā, kā to vari atrisināt. Zvaigznes iesaka izvairīties no konfliktiem – ja nu tomēr rodas kāda strīdu situācija, tērē enerģiju konflikta atrisināšanai, nevis strīdam.

Svari

Nevajadzētu šodien bez īpaša iemesla rauties pirmajās rindās un izrādīt kaut kādu iniciatīvu vai vēl trakāk – šķērsot kādam ceļu. Liels risks lietās, kas saistītas ar mājokli un karjeru. Iespējams konflikts ar tuviniekiem, draugiem, klientiem. Vispareizākā taktika – laicīgi doties prom no situācijas, kas draud pāraugt par strīdu.

Skorpions

Šodien ir liela iespēja, ka gadīsies negaidītas ķibeles ceļā vai darbos, taču tu pratīsi veiksmīgi to visu atrisināt. Zvaigznes tev šo dienu iesaka pavadīt mājās un nodarboties ar vienkāršām, ierastām lietām – piemēram, maltītes gatavošanu vai mājas uzkopšanu.

Strēlnieks

Pārsteigums – šodien tava harizma un spēja apburt citus nedarbosies! Ja tu kaut ko vēlies panākt, izmēģini citas savas labās īpašības, piemēram, mērķtiecību, drosmi vai veiklību. Jo ātrāk tu reaģēsi uz “izaicinājumu”, jo lielākas iespējas, ka iznākums būs tev pozitīvs.

Mežāzis

Esi pacietīgs un mierīgs, kā vārdos, tā darbos. Kaitinošs faktors varētu tev likties apkārtējā vide un citu cilvēku izturēšanās, tomēr centies tam nepakļauties. Konfliktu iespējamība šodien gan ir ļoti liela, tomēr centies no tiem izvairīties.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Ar ķibelēm tikt galā šodien tev palīdzēs atbildība, nosvērtība un pacietība. Ekonomē savus spēkus un neuzsāc šodien nekādas jaunas ieceres: nasta izrādīsies smaga, bet rezultāts – pieticīgs.

Zivis

Esi ļoti, ļoti uzmanīgs itin visā, ko šodien dari. Intuīcija tevi brīdinās, taču arī tā var kļūdīties kādā brīdī. Slikta priekšnojauta? Atsakies no ieceres! Parūpējies arī par savas ģimenes un it īpaši bērnu drošību.

LA.lv