×
Mobilā versija
Brīdinājums +26.3°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
19. augusts, 2014
Drukāt

“Lielā dzintara” spāru svētku koncerts lielās intereses dēļ pārcelts (1)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Klausītāju lielās intereses dēļ topošās koncertzāles “Lielais Dzintars” spāru svētku koncerts 30. augustā pulksten 19 no jaunceltnes pārcelts uz koncertestrādi “Pūt, vējiņi!”, vēsta portāls liepajniekiem.lv.

“Estrāde “Pūt, vējiņi!” spāru svētku koncertam izvēlēta, jo, redzot publikas lielo interesi, kļuva skaidrs, ka “Lielā Dzintara” kamerzāle nespēs uzņemt visus klausītājus,” par koncerta norises vietas maiņu stāsta SIA “Lielais Dzintars” valdes loceklis Ints Dālderis.”Manuprāt, koncertdārzs “Pūt, vējiņi!” pēc “Lielais Dzintars” pabeigšanas būtu nākamais kultūras infrastruktūras objekts Liepājā, kura uzlabošanai būtu jāpievērš īpaša uzmanība”, papildināja Dālderis.

SIA “Lielais Dzintars” tiem, kas jau iegādājušies biļetes uz koncertu sākotnēji paredzētajā kamerzālē, piedāvā iespēju 30. augustā plkst. 13 būvnieku pavadībā apskatīt “Lielais Dzintars” jaunceltni.

Spāru svētku koncerta programmā iekļauti divi skaņdarbi: Jura Karlsona Koana un Kārļa Lāča īpaši šim notikumam par godu komponētais “Liepājas koncerts flautai, obojai un orķestrim 42.195” (pirmatskaņojums).

Ikvienam interesentam koncerta tiešraidi būs iespējams vērot arī tiešsaistē – radio SWH mājas lapā.

Koncertā piedalīsies solisti Miks Vilsons (flauta) un Pēteris Endzelis (oboja), Liepājas Simfoniskais orķestris, pie diriģenta pults – Atvars Lakstīgala.

Biļetes uz spāru svētku koncertu šobrīd pieejamas Biļešu Paradīzes kasēs visā Latvijā.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. ta ne jau intereses dēļ pārcēla, bet tādēļ, ka orķestranti sadūšojās un protestēja, jo negrib, ka kāds ķieģelis uz galvas uzgāžas…

Draugiem Facebook Twitter Google+