Mobilā versija
-1.9°C
Lidija, Lida
Pirmdiena, 16. janvāris, 2017
11. marts, 2015
Drukāt

Liela interese par leģionāru datu informācijas dienu

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Trešdien, 11. martā, Kara muzejā jau trešo reizi notiek Latviešu leģionāru datu informācijas diena, kuru pirmajā stundā līdz plkst. 12 jau bija apmeklējuši vairāk nekā 56 latviešu leģionāru tuvinieki, kas meklē savus piederīgos, LA.lv pastāstīja muzeja 2. pasaules kara vēstures nodaļas vadītājs Jānis Tomaševskis.

Sakarā ar iedzīvotāju lielo interesi iepriekšējos gadus – pērn tika palīdzēts atrast tuviniekus vairāk kā 80 personām –, arī šogad muzejs rīko pasākumu visiem, kuri vēlas uzzināt par savu tuvinieku likteņiem Otrā pasaules kara laikā.

Jau vairākus gadus Latvijas Kara muzejā glabājas Daugavas Vanagu leģionāru arhīvs, kas tiek izmantots muzeja ikdienas darbā un kuru plaši izmanto Latvijas vēsturnieki.

Latvijas Kara muzejs joprojām ir lielākā militārās vēstures krātuve Latvijā, kas ikdienas darbā pēta un popularizē latviešu karavīru veikumu, tādēļ jo īpaši būs gaidīti tie apmeklētāji, kas būs izšķīrušies par vēstures liecību nodošanu Kara muzeja krājumā.

Pievienot komentāru

Sieva ziņo par vīra pazušanu: Rolands devās peļņā uz Vāciju (9)42 gadus vecais Rolands Rumba 10. janvārī pēdējo reizi sazinājās ar sievu, un kopš tā laika par viņu nav nekādu ziņu, liecina
Saimniecībā notika pat EK mācības: PVD neizpratnē par nelaimi Krimuldā (6)Pagaidām nav zināms, kāpēc Āfrikas cūku mēris (ĀCM) skāris cūku novietni “Rukas” Krimuldas novada Krimuldas pagastā, kurā bija 5023 dzīvnieki, šorīt intervijā
Draugiem Facebook Twitter Google+