Dabā
Cope

Anita Vugule horoskopā paredzēto lielo loterijas lozi izvilka upē0


Anitas lielā loze – 4,3 kg smagais lasis.
Anitas lielā loze – 4,3 kg smagais lasis.
Foto no A. Vugules personiskā arhīva

Anita Vugule sevi uzskata par veiksminieci, jo horoskopā paredzēto lielo loterijas lozi viņa izvilka upē. Veiksmes pamatā esot Anitas labestīgā attieksme pret dabu, visu dzīvo un skaisto šajā pasaulē. Kā smej pati azartiskā makšķerniece, viņai esot paveicies ar vīru, darbu, veicoties loterijās un priekšnojautas pasakot īsto dienu, kad jādodas uz upi, jo būs!

Kad Anita kopā ar vīru Arni pagājušajā sestdienā brauca uz upi, tās dienas horoskopā esot teikts, ka viņai šajā dienā esot jādodas laulībā vai loterijā kritīšot lielā loze.

Tā kā pirmais variants atkrita pats no sevis, tad Anita tikai noteikusi Arnim, ka tikšot pie skaista loma.

Nonākusi pie Ventas, makšķerniece sāka rūpīgi apspiningot upes krācītes, atstraumes un bedres. Mānekļi lidoja lieliski, Arnis viņas spininga paresno pīto auklu bija nomainījis pret krietni vien tievāku, bet kvalitatīvāku. Pirmajās piecās stundās pieteicās četras līdakas, no kurām viena bija samērā prāva, bet zaļsvārcēm saudzējamais laiks, un tās visas atgriezās dzimtajā stihijā, lai turpinātu nārstu.

Pievakarē, kad vīrs bija devies uz automašīnu, lai pamielotos ar maizītēm un uztaisītu pauzīti, Anitas mesto vizuli upes vidū kaut kas asi pakampa. To, ka tā nav līdaka, Anita saprata uzreiz, zivs nepurinājās, bet centās ar spēku iekļūt straumē, makšķerniecei ienāca prātā tievā aukliņa, un viņa zināja, ka steiga te nederēs.

Metru pa metram viņa tuvināja zivi krastam, bet, kad tā izdomāja, ka vajadzētu patrakot pa ūdens virsu, arī šie centieni tika apslāpēti.

Kad zivs jau bija pagurusi, Anita to ievilka seklumā un ar profesionālu kustību, saņemot aiz astes, iznesa krastā. Ar pirmo acu skatienu bija skaidrs, ka tas ir viņas lielākais lasis, svari rādīja 4,3 kilogramus.

“Man jau nevajag daudz, vienu divas skaistas copes dienas, dabas atmodu pie upes un cīruļu treļļus debesīs. Ne jau katru sestdienu var atrast laiku, lai atbrauktu pie upes, darbs, ģimene, aktivitātes ar draugiem, ceļojumi, bet ar vienu šādu veiksmes pilnu dienu pietiek, lai uzlādētu baterijas ilgam laikam,” tā stāstu par savu lielo copes dienu pabeidz Anita.

LA.lv
LE
LETA
Dabā
Publicē topu, kuras šogad Latvijā bijušas tīrākās un kuras netīrākās pludmales
1 diena
LA
LA.LV
Dabā
Alūksnes ezerā briest izšķirošā cīņa par valsts čempiona titulu spiningošanā 1
1 diena
LD
Linda Dombrovska
Dabā
Pasaules kalibri medībām. ‘7mm – 08 Remington’
1 diena

Lasītākie raksti

Par svarīgo

SK
Skaties.lv
Ekonomika
VIDEO: Alga līdz pat 10 000 eiro mēnesī. Sludinājumos atklāj, cik strauji uzlekušas algas Latvijā
9 stundas
LE
LETA
Latvijā
Slimnīca nāk klajā ar izmeklēšanā secināto par smagi piekauto krāslavieti, kurš mira slimnīcā
14 stundas
SK
Skaties.lv
Latvijā
VIDEO: “Tas ir krājies gadus divus un vairāk.” Ozolnieki lūdz novirzīt lidmašīnu ceļus
8 stundas
LA
LA.LV
Sports
Samoilovs/Šmēdiņš sasniedz pusfinālu
8 stundas
LE
LETA
Dabā
Latvijai tuvojas anticiklona centrs. Jaunākā laika prognoze svētdienai
10 stundas