×
Mobilā versija
Brīdinājums +19°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
7. septembris, 2015
Drukāt

Egils Līcītis: Lielā pārceļošana jeb Kosmopolītu zilie sapņi piepildīsies (23)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Kāpēc ziņkārīgie apceļ omammu Straujumu, grib sēdināt premjeri uz kaktusa un izspiest neatbildamas atbildes bēgļu jautājumā? Domājoši cilvēki saprot, ka 250 iebraucēji ne tuvu neatbilst galējai robežai. Latvijai būs jāuzņem rekordskaits patvēruma meklētāju, jo tieši tādā daudzumā, ik dienu uzstādot rekordus, muhamedi ka biezs ieplūst Eiropā. Vai tamdēļ nepastāv drošības, integrācijas, sociālie riski, ka noslīksim atīrušos laivinieku straumē? Visur atbilde ir – protams, ka pastāv. Latvijā pie tam pārākajā pakāpē un augstākajā mērā, jo jārēķinās ar mūsu vadītāju nemākulību, smagnējību un mīkstu kā vasks nacionālo stāju. Vai un cik atbēgušo vidū būs kareivīgi islāmistu kaujinieki, neizzondēs neviens specdienests. Nav šaubu, ka patvēruma piešķiršana būs papildu slodze valsts kasei, kas jau tā ir tukši izslaucīta. Tuksnešu dēli atšķirībā no vietējiem pensionāriem nekautrēsies paprasīt – kāpēc mums dodat tik plānas pankūkas un nenokārtojat eiropiešu cilvēku cienīgus dzīves apstākļus! Tāpat skaidrs, ka ieceļotāji neiekļausies sabiedrībā, bet dzīvos blīvās, noslēgtās kopienās. Mēs taču neesam kungi pār arāba iedabu! Kad Laimdota runā par migrantiem ar baltiešiem iespējami “tuvāku mentalitāti”, interesanti uzzināt, kādos Tuvajos Austrumos un kurā Āfrikā tādus mums brālīgos iedzīvotājus atlasīs.

Prognozējama tikai viena lieta. Vecajai Eiropai bēgļi sagādās daudz vairāk nemierīguma un problēmu nekā tas, ko izgatavoja no Ādama ribas. Ko gribam izdabūt no Straujumas, ja humānās krīzes situācija uzdzinusi kokospalmā Eiropas līderus un Briseles lielos vīrus, kuri kasa pakausi, jo pat tuvākas nākotnes ainava ir virspusēji zīmēta un gaužām nepārredzama. Viņi apvārdo: stāvokli regulēšot, masu pārceļošanas cēloņus novērsīšot, bet savā bezspēcībā neko nedara. Bēgļu atkuģošanu koriģē Vācijā un citās pārticības zemēs apmeties brālēns ar mobilā tālruņa sakariem, kam nebūs miera, kamēr no Āfrikas neevakuēs pēdējo radinieku, un situāciju vada un ekspluatē brutāls kontrabandists ar tupeļkuģu satiksmes līniju. Attiecībā par pārceļošanu, kas skar trīs kontinentus – Eiropu, Āziju, Āfriku, ANO bēgļu komisāram sakāms vien tik, kā – jūs, 507 milj. eiropiešu, dzīvojat kā nieres taukos, tieciet galā ar “lielo pārvietošanas pro­grammu”, obligāti dalieties ar vajātiem un cietušiem.

Vidusjūras krastā izkāpušajiem ir nopietni argumenti, lai paliktu. Dzirdētie ir šādi: vienam pajumti sabombardējuši (dokumenti sadeguši). Otram dzimtenē atstāta sieva grūtniece, tāpēc “man vajag uz Vāciju”. Trešajam viņa gars licis doties uz Norvēģiju. Bēdpilno landšaftu papildina mediji ar skumjiem pārstāstiem un attēliem par bēgļu neapskaužamo likteni. Kā nepalīdzēsi humānisma vārdā! Uz to rādīs ar pirkstu pie deniņiem, kas ieminēsies, ka arī eiropiešiem ir kaut minimālas cilvēktiesības justies droši, ērti un netraucēti savu māju komforta zonā. Nu mūsu zemē ir kosmopolīti, kam citas rases, kultūras, reliģijas ļaužu pārvietošana ir pārdrošāko sapņu piepildījums, ka izdosies neno­smakt latvietības četrās šaurās sienās. Parādās varonīgs patoss un procesa glorifikācija – vārtus vaļā kaut visām bangladešām! Latvijā līdz šim dzīvoja pietiekami cilvēku, kam nav paciešama pati mūsu valsts pastāvēšana, vēl ieradīsies tādi, kam nebūs pieņemama valsts tai veidolā, kā tā tikusi organizēta. Jo – viņi neintegrēsies. Viņi gribēs uzstādīt savus noteikumus. To savukārt neakceptēs iedzimtie, kam nacionālais neskaitās nocenota vērtība. Sekas – nestabila, nedroša sabiedrība. Fundamentāli mainīta, jauna Latvija.

Pievienot komentāru

Komentāri (23)

 1. Kosmopolīti – komopolīti bija PSRS, un ir KF.
  Latvijai jāpieņem 531 bēglis . Bet no PSRS uz Latviju bēga apm. 1000 reiz vairāk. Un ja 531 viena gada laikā ir, tad ap 500 000 tūkst PSRS bēgļu bija jāpieņem 40 gadu laikā! Un ja 531 bēglim vajag 16 miljoni eiro, tad 1000 reiz vairāk būtu nepieciešams 16 miljardi Eiro! Lūk, cik RSRS ekonomēja! Bet tas nav viss. 531 bēglim nedos bezmaksas dzīvokļus. Bet PSRS bēgļi ari sev bezmaksas dzīvokļus aizņēma! Okupēja Latviju. Cik nabagu padarīja Latviju PSRS okupācija. Tagad jūs saprotat, ko nodarīja PSRS Latvijai, Baltijai. Ko nodarīja Eiropai, pasaulei, civilizācijai sarkano siseņu bari!

 2. Vajag līkumu par to bēgļu deportēšanu, kuri pārkāpj LR līkumus

 3. Problēma - reakcija - risinājums Atbildēt

  Bēgļu PROBLĒMA ir veiksmīgi radīta. REAKCIJA, uzspiest nacionālām valstīm bēgļu kvotas, ir notikusi. Sākas jukas un ielu kari Eiropā. Pēc tam notiks RISINĀJUMS policejiska valsts un kara stāvokļa ieviešana. Nacionālās valstis izrādīsies nespējīgas savā teritorijā nodrošināt kārtību. Tiks piedāvāta vienota Eiropas supervalsts. Nozīmīgākais solis solis pretī vienai vispasaules valdībai būs sperts. Eiropas “cietais riekstiņš” būs pārkosts. Citos kontinentos ies vieglāk. Vēl tikai jāsarīda savā starpā šīs 6 “supervalstis”, un tad kārtības un miera vārdā valdīšanu uzņemsies ANO. Jaunā pasaules kārtība un vienota pasaules valdība būs realitāte.

 4. piramīda Latvijai?
  250
  2500
  25000
  250 000
  250 000 0
  25 000 000
  250 000 000
  ???????????????????????????/

 5. Atliek tikai teikt- slava Eiropai un Merkellei !

 6. Ernis Purnis
  06.08.2015 23:43
  Kas tad ir tie “līdzjūtīgie un humānie”, kas te un mēdijos ,kā vienīgie atbalsta bēgļu uzņemšanu, bet ar 100 nikiem?!
  Tikai un vienīgi pērkamās prostitūtas, jo NEVIENS normāls cilvēks NEGRIB savās mājās, savā dzimtenē visādā ziņā SVEŠUS cilvēkus! To visu panāk ļoti bagātu un ietekmīgu cilvēknīdēju grupa caur visur atrodamām padauzām un neliešiem. Tātad mūsu valstī tikai uzpirktie un latviešu nīdēji iestājas PAR Latvijas deformāciju ilgtermiņā, ikdienā mēdijos melojot par bēgļu nekaitīgumu un mūsu nepieciešamību sev sariebt tos uzņemot. Bet pilnībā izvairās pieminēt smago un neatrisināto psrs “mantojumu”, tāpat, kā totāli izvairās no varianta apspriešanas par finansu palīdzību nometinot bēgļus kādā Āfrikas, Āzijas valstī. Jo tiem vareno Pavēla dota, iepludināt svešos nacionālajās valstīs un jāsāk no mazumiņa, no “TIKAI” 250!

 7. 06.08.2015 00:32
  Naivis Kvadrātā
  05.08.2015 01:43
  Reāli uzspiestā svešo integrācijas politika nozīmē to, ka spējam pieņemt citādā eksistenci un atzīt, ka tas mūs nenogalinās – tā apm.skribelē dažadi autoreļi, bet visi noklusē turpinājumu: nenogalinās gan (vismaz ne uzreiz), tikai deformēs mūsu ikdienu, mūsu mentalitāti, mūsu tradīcijas, mūsu valodu, mūsu kultūru, vēl vairāk skārs mūsu iztikas līdzekļus, mūsu drošibu, mūsu sen ilgoto māju sajūtu, mūsu priekšatatus par savu valsti un iznīcinās Cerības par savām tiesībām justies Savā Dzimtenē BEIDZOT SAIMNIEKI! Citādi jau nekas!!!

 8. No Akmensraga bākas Atbildēt

  Bet “.. arī eiropiešiem ir kaut minimālas cilvēktiesības justies droši, ērti un netraucēti savu māju komforta zonā…Latvijā līdz šim dzīvoja pietiekami cilvēku, kam nav paciešama pati mūsu valsts pastāvēšana, vēl ieradīsies tādi, kam nebūs pieņemama valsts tai veidolā, kā tā tikusi organizēta. Jo – viņi neintegrēsies. Viņi gribēs uzstādīt savus noteikumus..” Viņi spēj organizēties, viņi uzstādīs savas prasības! Paskatieties, cik viņi organizēti augstprātīgi uzvedas Ungārijā – aizsper ar kājām pienesto pārtiku! Viņu lielais vairums ir mums bīstami! Pat ļoti bīstami…

 9. un tā nu sanāk, ka šie Putina troļļi, kas te ņirgājās par Eiropas demokrātiju, ir Merkeles sabiedrotie, kura arī iesaistās hibrīdkara sagatavošanā pret Eiropu…Neticami, bet fakts!

 10. cerams ka batkrievu baķķa ilgi turēsies un varēs pārcelties pie viņa, nafig to demokrātiju ja pilns pagalms ar migrantiem, tā arī nekad neesam bijuši saimnieki savā zemē un izskatās ka arī nebūsim

 11. Te pienāca Kinzulis- Atbildēt

  un tad būs jātvarsta islama bumbotāji. Vēlu veiksmi lielveikalos, lidostās, uz kuģiem, vilcienos. ja izdosies dzīvam aizbraukt.

 12. allah akbar Latvija

 13. kad vini no rita no saviem torniem gaudos,tad nevajadzes modinataju,un ari 100 gudras galvas nepagules ta saucamas(valdibas)sedes.

 14. He 7. septembris, 2015 08:29
  ———————————–
  Paturpināšu tavu nepateikto domu. Ja vini ir jauni pilna briedumā, kam ir nepieciešamība no dabas dota, **. Piekrītu, ka atradīsies kāda latvju zweltene kura par desmit eiro būs ar mieru. Ja sānāks pa pilnu klapi, tas nekas, sīriešu bērnini ir skaisti. Ir viena problēma ka visiem musulmaniem ir ieprogramēta milzīga mīlestība pret savu bērnu. LAtvju daiļavai ar apmeklejumu būs jārēķinās, un varbūt ne tikai. Citi, kas stingri turas pie savas ticības, ka ar kristieti nekas nav iespejams, jo tas paliek grēcīgi, un muhameds nepiedos. Un pēdējais uz ko varbūt vēlas eirokomisāri pieradināt, ir uz ** islamistam ar islamistu. Ja tas neies cauri, tad visi musulmaņi kas ieradīsies Latvijā, nebūs jau tikai visi virieši, būs arī iefiltrētas grupās musulmaņu sievietes. PAr cik islama valstīs ir pieļauta daudzsievība, tad visi vīrieši šīs sievietes izmantos seksam. Ja kadai būs, bet to būs daudz bērniņu, visi musulmaņu vīrieši kas būs ** ar viņām, uztvers šos bērnus par saviem miesīgajiem bērniem. Tā veidosies musulmaņu kopiena kas stingri turēsies kopā, ko starp viniem būs ģimeniskas saites.

 15. Austrijas izlūkdienesta darbinieks: amerikāņu organizācijas apmaksā imigrāciju uz Eiropu
  Austriešu izlūkdienesta rīcībā esot informācija par to, kā amerikāņu organizācijas finansē Āfrikas un Tuvo Austrumu imigrantus, lai tie spētu apmaksāt nelegālo ceļojumu uz Eiropu. Ziņas par to, kā nabadzīgo valstu pilsoņi izrādās spējīgi samaksāt 7000-14000 eiro cilvēku kontrabandistiem, tiekot „stingri bloķētas”.
  Anonīms Austrijas aizsardzības pārvaldes darbinieks informē, ka atsevišķas grupas Savienotajās Valstīs maksā kontrabandistiem, lai tie Eiropā nogādātu pēc iespējas vairāk trešo valstu imigrantu.
  „Ne visiem bēgļiem no Ziemeļāfrikas ir 11 tūkstoši eiro skaidrā naudā. Tomēr neviens nejautā, no kurienes nāk nauda,” skaidro avots, izsakot pieņēmumu, ka tādā veidā tiek izdarīts mēģinājums „atšķaidīt” baltos eiropiešus un galu galā padarīt tos Vecajā kontinentā par izzūdošu mazākumu.

 16. ja kosmopipolī†u un in†erNAcionālis†u zilie sapņi piepildīsies, tad Latvijai būs kirdik!

 17. merkele ir politiskā pašnāvniece. to .. neviens vācietis vairs nepārvēlēs. tie, kas stacijās baros musļikus ar konfektēm, lai uzņem pie sevis mājās un uzņemas 100% atbildību. jā kāds musļiks pārkāpj Eiropas likumus, tad to deportē kopā ar visu žēlsirdīgo eiropieti un šā .. ģimeni.

 18. Latvijas iedzimtais Atbildēt

  Latvijai jāsolidarizējas nevis ar daudzajiem sociālo pabalstu tūristu miljoniem,bet gan ar Čehiju,Slovākiju un Lielbritāniju! Un,sekojot Ungārijas un Igaunijas piemēram-jābūvē žogs uz austrumu robežas!

 19. Kad eksprezidente satraucās par to,ko padomās Kremlī,ja mīļuprāt negribēsim uzklāt gultas un galdus 250 pasaules klaidoņiem ,es ķēros pie Dr.philol.Māra Ruka sarakstītās grāmatas”Patiesā Vaira Vīķe Freiberga.Dievs mans liecinieks-es to negribēju.

 20. Labi uzrakstīts. Bet ir viena lieta aizmirsta. Eiropā ierodas lielāko tiesu jauni spēcīgi vīrieši. Bet viņi jau nav mūki,nav devuši zvērestu kad dzīvos vientulībā. Visi viņi ir griboši,un kā jau austrumnieki-ļoti griboši. Tad ko viņi tagad darīs ? Gan jau būs kādas kas pašas kritīs ap kaklu,bet ne jau vairākums. Un kas tad notiks ?

Lasītāju aptauja
Gata Šļūkas zīmējums
Gatis Šļūka. Tiek meklēt bīstams noziedznieku pāris!

Lai pastiprinātu cīņu pret ēnu ekonomiku, VID plāno rūpīgāk uzraudzīt iedzīvotāju ienākumus. Banku pienākums būs ziņot VID par fiziskām personām, kuru konta apgrozījums pārsniedz 15 000 eiro gadā.

Vai baidāties, ka sausais pavasaris ietekmēs jūsu dārza ražu?
Draugiem Facebook Twitter Google+