Mobilā versija
+3.8°C
Īrisa, Irīda, Airisa
Sestdiena, 22. oktobris, 2016
20. aprīlis, 2016
Drukāt

Lielā platībā degušas vairākas ēkas

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Ilustratīvs attēls

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma 28 izsaukumus – 10 uz ugunsgrēku dzēšanu un 14 uz glābšanas darbiem, bet četri no izsaukumiem bija maldinājumi.

Plkst. 13.59 tika saņemts izsaukums uz Beverīnas novada Brenguļu pagastu, kur ugunsgrēks bija izcēlies ražošanas ēkā. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka 80m2 platībā deg vienstāvu ķieģeļu ēkas jumta konstrukcijas. Ugunsgrēks tika likvidēts plkst. 15.25.

Plkst. 21.24 VUGD saņēma izsaukumu uz Preiļu novada Saunas pagastu, kur dega saimniecības ēka. Ugunsdzēsējiem glābējiem ierodoties konstatēts, ka deg saimniecības ēka un pirts ar kopējo platību 250m2. Šis paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks tika likvidēts plkst. 00.39.

Plkst. 22.19 ugunsdzēsēji glābēji devās uz Babītes novada Salas pagastu, kur dega vienstāvu ražošanas ēka. Ierodoties ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka ēka deg 350m2 platībā. Plkst. 5.16 šis paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks tika likvidēts.

Vakardien ugunsdzēsēji glābēji devās arī uz izsaukumiem, kuros dega kūla, vieglā automašīna, neapsaimniekota ēka un bez uzraudzības atstāts piededzis ēdiens

Līdztekus vakardien ugunsdzēsēji glābēji palīdzēja nelaimē nokļuvušiem dzīvniekiem – Vecumnieku novada Kurmenes pagastā no koka tika nocelts kaķis, bet Rīgā atbrīvots žogā iesprūdis kucēns.

Pievienot komentāru

Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai pasargātu citus no tik skarba likteņa (63)Dēls sadedzināts. Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai varbūt citus pasargātu no tik skarba likteņa
Ārsta nāve Siguldas slimnīcas lifta šahtā raisījusi daudz jautājumu (2)73 gadus veca ārsta nāve Siguldas slimnīcas lifta šahtā raisījusi daudz jautājumu. Mirušā atrašanās vieta liek domāt nevis par kritienu, bet, iespējams,
Draugiem Facebook Twitter Google+