×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.5°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
23. februāris, 2018
Drukāt

Lielā sala dēļ Daugavpils skolās maz skolēnu (1)

Foto - LETA/Edijs PālēnsFoto - LETA/Edijs Pālēns

Ilustratīvs foto

Lielā sala dēļ Daugavpils mācību iestādēs ir krietni sarucis apmācāmo skaits, šodien aģentūra LETA noskaidroja Daugavpils pilsētas Izglītības pārvaldē.

Lai arī speciāli šāda statistika Daugavpilī nav vākta, sarunās ar izglītības iestāžu vadītājiem ir noskaidrots , ka ir skolas, kur uz mācībām nav ieradušies pat līdz 100 izglītojamajiem.

Savukārt Rēzeknes skolās šodien nav ieradušies aptuveni 15% apmācāmo, aģentūra LETA noskaidroja Rēzeknes pilsētas izglītības pārvaldē.

Rēzeknes valsts 1.ģimnāzijā šogad nebija ieradušies 37, Rēzeknes sākumskolā – 87, 4.vidusskolā – 60, 5.vidusskolā – 18 un Rēzeknes valsts Poļu ģimnāzijā – 54 apmācāmie.

Jau vēstīts, ka naktī teju visā Latvijā gaisa temperatūra pazeminājās līdz mīnus 21, mīnus 27 grādiem, mazāks sals bija daļā Kurzemes piekrastes un dažviet Vidzemē.

Gaisa temperatūrai pazeminoties līdz -20 grādiem pēc Celsija, bērni līdz 12 gadu vecumam var neapmeklēt skolu. Savukārt, ja gaisa temperatūra ir zemāka par mīnus 25 grādiem pēc Celsija, uz izglītības iestādi var nedoties arī bērni vecumā no 13 gadiem.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+