Mobilā versija
+17.1°C
Milija, Maiga
Svētdiena, 25. jūnijs, 2017
8. oktobris, 2014
Drukāt

Lielā skapja tīrīšana – padomi, kā efektīvi sakārtot un organizēt savu garderobi

1. Ne  tikai kārtot, bet arī atbrīvoties no liekā

1no5
Foto - Shutterstock.comFoto - Shutterstock.com
Foto – Shutterstock.com

Skapja kārtošana un tīrīšana vairumam sieviešu saistās ar ne pārāk tīkamām izjūtām – dilemma par to, ko mest ārā un ko tomēr paglabāt valkāšanai rada gan apjukumu, gan raizes. Turklāt nereti skapja saturs vienkārši tiek pārkārtots, no liekajām mantām patiesībā neatbrīvojoties.
Lai no tā izvairītos un apgūtu prasmi efektīvi organizēt savu garderobi, kas likumsakarīgi paredz arī modernāku un kvalitatīvāku izskatu, iepazīsties ar ekspertu padomiem lielajai skapja tīrīšanai, ko apkopojis arī “Cosmopolitan”.

  1. Ne  tikai kārtot, bet arī atbrīvoties no liekā
  2. Pirmais kontroljautājums – vai es to esmu uzvilkusi pēdējā pusgada laikā?
  3. Ko iesākt ar traipiem un defektiem?
  4. Novalkāšanās pakāpe
  5. Sāpīgākais jautājums – vai tas der?

Pievienot komentāru

FOTO: 30 stilīga tēla idejas jaunām meitenēm ar slaidām kājām (2)Vasarā tik ļoti sevi gribas parādīt no skaistākās puses: iedegums, viegla
Ikviens dīdās, izņemot godasardzi. Zinātne aiz "grozāmgrābšļa" trakumaIkviens dīdās, varbūt izņemot vienīgi goda sardzi pie Brīvības pieminekļa. Lai tas būtu pieskarties saviem matiem, grauzt nagus, spēlēties ar apģērbu vai rokās griezt pildspalvas, tu, visticamāk, dīdies daudzas, daudzas reizes dienā.
Vasals Latgolā! Septītā “1836 enduro km” moto ekspedīcija iezīmē Latvijas austrumus. 2.dienaĀrā rasina īslaicīgs lietus, bet visādi citādi laiks braukšanai ar moci ir lielisks. Pēc brokastīm laižam pētīt Latvijas vecākās dzelzceļa stacijas noliktavas ēku, par ko vakar stāstīja "šmakovkas" Jānis.
Draugiem Facebook Twitter Google+