×
Mobilā versija
Brīdinājums +15°C
Vineta, Oļegs
Piektdiena, 17. augusts, 2018
19. jūlijs, 2018
Drukāt

Liela veiksme: vilciens pārbrauca pāri, aizmigušie uz sliedēm palika neskarti (3)

Foto - LETA/Ieva LūkaFoto - LETA/Ieva Lūka

Vidzemē šonedēļ reģistrēti divi gadījumi, kad vilciens pārbraucis pāri uz sliedēm aizmigušiem cilvēkiem, tos neskarot, aģentūru LETA informēja Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldē.

Aizvadītajā naktī saņemta informācija, ka Cēsu novadā kādā dzelzceļa stacijā, braucošs kravas vilciens notriecis cilvēku. Uz notikuma vietu izbraucot policijai, noskaidrojās, ka 1970.gadā dzimis vīrietis aizmidzis starp sliedēm un vilciens viņam pārbraucis pāri. Personai netika konstatēti miesas bojājumi.

Savukārt 16.jūlija pēcpusdienā saņemta informācija, ka Amatas novadā pie dzelzceļa stacijas braucošs vilciens notriecis cilvēku. Izbraucot policijai, noskaidrojās, ka starp sliedēm gulēja 1964.gadā dzimusi sieviete, kurai vilciens bija pārbraucis pāri.

Cietusī pati atzina, ka bijusi stiprā alkohola reibumā un neatceras ne to, kā aizmigusi starp sliedēm, ne to, kā vilciens pārbraucis viņai pāri. Arī šai personai nav konstatēti miesas bojājumi.

Par Amatas novadā notikušo sākta administratīvā lietvedība.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Tiešām veiksmīgi, ka laikam bija pašā sliežu vidiņā atlūzuši. Un vēl, ka, vilcienam pāri braucot, tie cilvēki nepamodās un nemēģināja slieties kājās.

  2. prieks par vilciena vaditaju,bet tie dzeraji man ir vienaldzigi

  3. Normāls cilvēks uz sliedēm neaizmieg .

Draugiem Facebook Twitter Google+