Horoskopi un mistika
Horoskopi

Lielais 2018. gada horoskops AUNAM. Mīlestība, karjera, veselība 16

Foto – Fotolia

Vispārējais horoskops Aunam

2018.gads pēc ķīniešu kalendāra ir Dzeltenā zemes suņa gads. Suns ir uzticams un miermīlīgs dzīvnieks, kas vienmēr aizstāvēs savu saimnieku, tāpēc ļoti svarīgi, lai pie varas nāktu cilvēki, kas dzimuši Suņa gadā. Tikai viņi varēs panākt karu un postošu konfliktu izbeigšanu pasaulē. Pateicoties viņiem 2018.gadā tiks atrisināti praktiski visi konflikti: iestāsies miers un saskaņa, kuras tik ļoti pietrūka iepriekšējos gados.

2018.gads būs diezgan sarežģīts ietiepīgajam Aunam, jo viņš nav pieradis pielāgoties mainīgajai pasaulei. Tomēr Suns necietīs, ka kāds vēlas nošķirties no ganāmpulka un liks Aunam peldēt pa straumi kopā ar visiem. Ja Auns sāks pretoties, tad var sākties grūtības gan finanšu plānā, gan mīlestības frontē. Tāpēc prātīgākie šīs zīmes pārstāvji tomēr savaldīs savu impulsivitāti un ietiepību, lai noturētos virs ūdens.

Turklāt gada sākumā Auna dzīvē parādīsies cilvēks, kas var sagraut cietoksni, kura būvniecībai Auns patērējis ne mazums pūļu un laika. Lai novērstu šādu nepatīkamu notikumu gaitu, vajag atteikties no jaunām iepazīšanām, lai gan to būs grūti izdarīt, jo 2018.gadā Auns pēkšņi sapratīs, ka nodzīvojis dzīvi vientulībā, tā arī neiegūstot īstus draugus, un sāks meklēt jaunas attiecības. Taču tik lielas kaislības nebūs ilgas, jau otrajā pusgadā Auns atkal ieņems līdera vietu un tiks galā ar situāciju tikpat ātri, cik ātri tā izveidojās. Gada beigas aizritēs mierīgā un klusā atmosfērā, kas ir tik pierasta un patīkama šīs zodiaka zīmes pārstāvjiem.

Labklājības horoskops Aunam

Auniem veiksmi nesīs vadītāja lomas uzņemšanās. Šai gadījumā viņi atklās savu vadītāja un līdera potenciālu. Ienesīgākās jomas šajā zīmē dzimušajiem būs politika, pedagoģija, jurisprudence un sports. Nauda pie Auniem atnāks kopā ar publicitāti, kolektīva vadīšanu un arī ar fiziska darba palīdzību.

Veselības horoskops Aunam

Visu 2018.gadu Aunam jābūt uzmanīgam, jo pastāv liela traumu iespējamība. Izvairies nodarboties ar ekstrēmiem sporta veidiem un citām aktivitātēm, kurās ir augsta traumatisma iespēja. Taču papildu piesardzība nenāks par ļaunu nekur – darbā, mājās, transportā, uz ielas.

Lai izvairītos no kuņģa un zarnu trakta darbības traucējumiem, Aunam jāpāriet uz veselīgu uzturu. Ja tev ir liekais svars, ievēro diētu, kas palīdzēs pakāpeniski nomest nevajadzīgos kilogramu. Vislabāk to darīt pavasara beigās.

Vasarā tev var rasties zobu un ādas problēmas – neielaid tās, sāc ārstēšanos nekavējoties.

Zvaigznes aicina vīriešus Aunus neaizmirst par prostatas veselības svarīgumu. Visu mazā iegurņa orgānu ārstēšana būs īpaši efektīva otrajā pusgadā.

Attiecības un karjera Aunam

Kā pirmā zīme zodiaka zīmju ducī jūs esat ar iedzimtām līdera dotībām, spējīgs sasniegt izvirzītos mērķus pat tad, ja jums ceļā tiks likti visādi šķēršļi.

2018.gads sniegs jums iespēju veidot izrāvienu karjerā un veidot veiksmīgākas personiskās attiecības. Plutonam būs labvēlīga ietekme uz jūsu karjeru visa gada garumā un , sadarbojoties ar Saturnu, tiks veicināts jūsu biznesa uzplaukums.

Šis planētu savienojums sniegs jums enerģiju visa iecerētā īstenošanai gan karjerā, gan personiskajā dzīvē.

Vienlaikus neaizmirstiet koncentrēt uzmanību uz to, ko patiešām vēlaties sasniegt, un disciplinēti un cītīgi pie tā strādāt.

Mīlestības horoskops Aunam

Saistītie raksti

Suņa gads neiesaka Aunam stāstīt par savu romānu cilvēkam, ar kuru tu agrāk vienkārši draudzējies. Tavas attiecības pāries citā stadijā un kļūs jutekliskākas. Ja vēlies tās saglabāt, kļūsti maigāks un uzmanīgāks pret izredzēto. Emocionālajam un temperamentīgajam Aunam jābūt savaldīgam, lai neizveidotos konflikta situācija ar tiem, kas viņam ir patiesi dārgi.

Suņa gadā Aunam var parādīties problēmas personiskajā frontē tāpēc, ka partneris viņam šķitīs pārāk infantils un vēss attiecībās. Sākumā centies saprast, kāpēc viņš tā uzvedas, bet pēc tam izdari attiecīgus secinājumus. Mīlestības horoskops Aunam iesaka uzņemties lielāku iniciatīvu un piekāpties pirmajam. Tie, kuri ir vientuļi, Suņa gadā satiks mīļoto cilvēku, ar kuru jau decembrī svinēs kāzas vai saderināsies.

LA.lv