×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.9°C
Rozālija, Roze
Trešdiena, 18. jūlijs, 2018
9. janvāris, 2018
Drukāt

Lielais 2018. gada horoskops AUNAM. Mīlestība, karjera, veselība

1. Vispārējais horoskops Aunam

1no5
Foto - FotoliaFoto - Fotolia

2018.gads pēc ķīniešu kalendāra ir Dzeltenā zemes suņa gads. Suns ir uzticams un miermīlīgs dzīvnieks, kas vienmēr aizstāvēs savu saimnieku, tāpēc ļoti svarīgi, lai pie varas nāktu cilvēki, kas dzimuši Suņa gadā. Tikai viņi varēs panākt karu un postošu konfliktu izbeigšanu pasaulē. Pateicoties viņiem 2018.gadā tiks atrisināti praktiski visi konflikti: iestāsies miers un saskaņa, kuras tik ļoti pietrūka iepriekšējos gados.

2018.gads būs diezgan sarežģīts ietiepīgajam Aunam, jo viņš nav pieradis pielāgoties mainīgajai pasaulei. Tomēr Suns necietīs, ka kāds vēlas nošķirties no ganāmpulka un liks Aunam peldēt pa straumi kopā ar visiem. Ja Auns sāks pretoties, tad var sākties grūtības gan finanšu plānā, gan mīlestības frontē. Tāpēc prātīgākie šīs zīmes pārstāvji tomēr savaldīs savu impulsivitāti un ietiepību, lai noturētos virs ūdens.

Turklāt gada sākumā Auna dzīvē parādīsies cilvēks, kas var sagraut cietoksni, kura būvniecībai Auns patērējis ne mazums pūļu un laika. Lai novērstu šādu nepatīkamu notikumu gaitu, vajag atteikties no jaunām iepazīšanām, lai gan to būs grūti izdarīt, jo 2018.gadā Auns pēkšņi sapratīs, ka nodzīvojis dzīvi vientulībā, tā arī neiegūstot īstus draugus, un sāks meklēt jaunas attiecības. Taču tik lielas kaislības nebūs ilgas, jau otrajā pusgadā Auns atkal ieņems līdera vietu un tiks galā ar situāciju tikpat ātri, cik ātri tā izveidojās. Gada beigas aizritēs mierīgā un klusā atmosfērā, kas ir tik pierasta un patīkama šīs zodiaka zīmes pārstāvjiem.

  1. Vispārējais horoskops Aunam
  2. Labklājības horoskops Aunam
  3. Veselības horoskops Aunam
  4. Attiecības un karjera Aunam
  5. Mīlestības horoskops Aunam

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+