Mobilā versija
Brīdinājums -0.7°C
Andulis, Alnis
Piektdiena, 19. janvāris, 2018
10. janvāris, 2018
Drukāt

Lielais 2018. gada horoskops DVĪŅIEM. Kas gaidāms mīlestībā, karjerā, kāda būs veselība?

1. Kādus pārsteigumus Suns sarīkojis Dvīņiem?

1no5
Foto - FotoliaFoto - Fotolia

Lai gan šīs zodiaka zīmes pārstāvji ārēji izskatās maigi, iekšēji viņi ir cieti kā krams. Sava rakstura stingrību viņiem 2018.gadā nāksies izrādīt ne reizi vien, jo Dzeltenais zemes suns ir sagatavojis ne mazums pārbaudījumu Dvīņiem, kas mūžīgi šaubās par sevi. Suns to dara ne aiz ļaunuma, bet lai norūdītu garu, tāpēc, ka nākotnē šo Gaisa zīmi gaida daudzas problēmas – gan finansiālas, gan saistītas ar veselību.

2018.gads Dvīņiem būs plānu pārskatīšanas laiks, turklāt uz kardināli pretējo pusi. Tam būs vairāki iemesli, bet galvenais – sociālā statusa maiņa. It īpaši tas attiecas uz daiļā dzimuma pārstāvēm. Lai gan arī vīriešiem vajadzēs iznākt no savas ierastās pajumtes un sākt darboties, lai sasniegtu mērķi.

Suns šai zodiaka zīmei ir sagatavojis nelielu pārsteigumu naudas ziņā. Viens to uztvers kā patīkamu pārsteigumu, bet cits būs neapmierināts ar sekām, kādas radīs saņemtā nauda. Viss būs atkarīgs no tā, kur tiks iztērētas viegli saņemtās finanses.

2018. gadā Dvīņus gaida daudzas romantiskas iepazīšanās, taču ne visas no tām būs ilgstošas.

  1. Kādus pārsteigumus Suns sarīkojis Dvīņiem?
  2. Dvīņi mīlestības spārnos
  3. Dvīņi: attīriet savu karmisko lauku
  4. Veselības horoskops Dvīņiem
  5. Dvīņi un nauda 2018. gadā

Pievienot komentāru

Džeina Eira vai Bovarī kundze? Kurai mīlas romāna varonei tu līdzinies pēc zodiaka zīmes (1)Zodiaka zvaigznāji redz sievietē tikai pašu skaistāko. Un par pašām burvīgākajām sievietēm ir uzrakstīti veseli romāni, kuru varones pēc zodiaka zīmes ir līdzīgas tev. Kurai mīlas romāna varonei tad tu īsti līdzinies? Lasi šajā horoskopā!
Draugiem Facebook Twitter Google+