Horoskopi un mistika
Horoskopi

Lielais 2018. gada horoskops JAUNAVAI. Mīlestība, veselība, nauda!0

Foto – Fotolia

Jaunava: Vispārējais horoskops

Suņa gadā šai zodiaka zīmei neizsakāmi paveiksies, turklāt visās jomās – Jaunava atradīs savu otro pusīti (tas attiecas, protams, uz vientuļajiem šīs zīmes pārstāvjiem), nodrošinās ģimenes labklājību, pakāpsies pa karjeras kāpnēm un iegūs finansiālu stabilitāti. Vienīgais, kas traucēt pilnai Jaunavas laimei ir mūžīgā pašaustīšana. Viņa vienkārši nespēs noticēt savai laimei un baidīsies pārāk sapriecāties par dzīvi, lai neaizbaidītu veiksmi. Parasti Jaunavas ir ļoti māņticīgas.

2018.gadā Jaunavai vajag vairāk laika pavadīt draugu un paziņu lokā, atslābināties un priecāties par dzīvi – nakts klubi, restorāna apmeklējums, ceļojumi, braucieni nāks tikai par labu. Tomēr nevajag aizmirst par savu veselību – pareiza ēšana, mērenas fiziskās aktivitātes, nekādi emocionāli satricinājumi, aizraušanās ar alkoholu un smēķēšanu. Tikai tā iespējams gadu pavadīt laimīgi un bez problēmām.

Šīs zodiaka zīmes sievietes varēs īstenot savas radošās ieceres, kas atnesīs prāvu naudas summu budžetā un paaugstinās viņu pašapziņu.

Jaunava: Mīlestības horoskops

Suņa gadā Jaunavai visa būs pa drusciņai – no patiesas mīlestības līdz banālam dienesta romānam. Jaunavai nevajag ieslēgties četrās sienās, bet ienest personiskajā dzīvē romantiku un jutekliskumu. Labāk komunicēt ar seniem un jauniem draugiem, apmeklēt pasākumus. Lai apburtu to, kas tev patīk, nepieciešams vien izrādīt iniciatīvu. Klausi savai sirdij, un nekādu aizdomu un pārdomu, ka tevi nemīl un neciena.

2018.gada mīlestības horoskops Jaunavai iesaka pārskatīt uzskatus par savu ārējo tēlu. Cik sen tu devies uz veikalu un iegādājies stilīgu apģērbu? Bet, lai atrastu dvēselisko līdzsvaru, Jaunavai noderēs jogas nodarbības un meditācijas. Ja sakārtosi savu iekšējo pasauli, tad arī personiskā dzīve mainīsies uz labo pusi. Vientuļās Jaunavas rudenī var iepazīties ar cilvēku, ko iemīlēs. Tas notiks negaidīti un paliks atmiņā uz visu dzīvi.

Jaunava: Veselības horoskops

Zvaigznes brīdina, ka 2018.gadā Jaunavai var pasliktināties sirds, kuņģa un žultspūšļa veselība, kas, visticamāk, notiks maijā-augustā. Negaidi, kad organisma darbībā radīsies problēmas. Stiprini imunitāti, atsakies no kaitīgajiem ieradumiem, ievēro pareiza uztura principus un aktīvu dzīvesveidu – tam visam ir jākļūst par tavas dzīves normu.

Nervus un elpošanas sistēmu ieteicami ārstēt rudens sākumā. Sargi rokas no traumām un pārmērīgas slodzes. Ja kauliem vai roku locītavām vajadzīga medicīniska palīdzība, tad visrezultatīvākā tās būs jūlijā-oktobrī. 2018.gadā nav izslēgtas problēmas ar balsta un kustību aparātu, tāpēc esi piesardzīgs un uzmanīgs.

Jaunava: Labklājības horoskops

Jaunavām darbā svarīgi sekot precīzam grafikam un noteikumiem. Viņām piemērots darbs, kas prasa sistematizāciju un organizāciju. Šajā zvaigznājā dzimušo cilvēku veiksme naudas lietās varētu būt saistīta ar izmeklētāja, finansista, zinātnieka vai analītiķa darbu.

Jaunava: Sadzīves horoskops

Jaunavas, ja pārliecības trūkums par sevi līdz šim jūs ir atturējis no kādas darbības veikšanas, tad 2018.gadā gaidāma planētu izlīdzināšanās, lai sniegtu jums iespēju pārliecinoši izpaust personīgās un profesionālās iespējas.

Saistītie raksti

Ir pienācis laiks atbrīvoties no aizspriedumiem, kuri ir līdz šīm traucējuši sekmīgi virzīties uz mērķi, jo 2018.gadā jūs varat sasniegt visu, ko vēlaties. Jūs būsiet gatavi īstenot apjomīgus projektus.

Jūsu pārliecība par nākotni un jūsu varēšanu nostiprinās jau no 2017.gada oktobra, un tā turpinās uzņemt apgriezienus līdz pat 2018.gada novembrim. Romantika un darbs var būt savstarpēji saistīti.

LA.lv