×
Mobilā versija
Brīdinājums +17°C
Vineta, Oļegs
Ceturtdiena, 16. augusts, 2018
12. janvāris, 2018
Drukāt

Lielais 2018. gada horoskops LAUVAI. Mīlestība, labklājība, nauda un sadzīve

1. Lauva: Vispārējais horoskops

1no5
Foto - FotoliaFoto - Fotolia

Dzeltenais zemes suns Lauvam sola jautru un veiksmīgu gadu, ja vien zvēru karalis pats visu nesabojās, krāpjot mīļoto un mānot tuvus cilvēkus. Šajā gadījumā iespējami skandāli, skaļas šķiršanās, īpašuma dalīšana un pat visnotaļ veiksmīga uzņēmuma bankrots.

Vairākumu Lauvu gaida pārcelšanās uz citu pilsētu vai valsti biznesa paplašināšanas dēļ. Taču tas Lauvu neapbēdinās, jo viņš mīl jaunus iespaidus un pārmaiņas, kas sola izdevīgas perspektīvas un noderīgas pazīšanās. No tām daudzas būs ar pretējā dzimuma pārstāvēm, kas nevar nepriecēt mīlestības pilno zvēru karali. Lauva būs pilns spēku un enerģijas, tāpēc veiksmīgi varēs īstenot gan vecus plānus, gan jaunas ieceres.

2018.gads ir piemērots ceļojumiem un romantiskai atpūtai kopā ar mīļoto cilvēku. Tikai par to vajag padomāt savlaicīgi, lai atvaļinājums neietekmētu uzsākto biznesu. Pretējā gadījumā viss var beigties bēdīgi – lielas naudas summas zaudējums un strīds ar otro pusīti. Izlabot situāciju būs ļoti sarežģīti, bet vairākiem šīs zodiaka zīmes pārstāvjiem – pat neiespējami.

  1. Lauva: Vispārējais horoskops
  2. Lauva: Mīlestības horoskops
  3. Lauva: Sadzīves horoskops
  4. Lauva: Veselības horoskops
  5. Lauva: Labklājības horoskops

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+