×
Mobilā versija
Brīdinājums +21°C
Ritma, Ramona
Ceturtdiena, 19. jūlijs, 2018
16. janvāris, 2018
Drukāt

Lielais 2018. gada horoskops MEŽĀZIM. Mīlestība, karjera, nauda!

1. Mežāzis: Vispārējais horoskops

1no5
Foto - FotoliaFoto - Fotolia

Šai zodiaka zīmei vienmēr ir bijušas raksturīgas paaugstinātas īpašnieciskas jūtas, bet 2018.gadā tās īpaši izpaudīsies. Tas attieksies gan uz personiskajām attiecībām, gan naudu, kas uzreiz atspoguļosies uz atmosfēru ģimenē un kolektīvā. Un – ja Mežāzis turpinās uzvesties kā egoistiska persona, tad rezultātā viņš var palikt viens.

Savā gadā Suns pacentīsies traucēt straujajam Mežāzim, kura darbībām nespēj tikt līdzi.
Tādēļ daudzi Mežāži saskarsies ar situāciju, kad iesāktās lietas, kas vēl pavisam nesen šķita veiksmīgas, vairs tādas nav, turklāt bez acīmredzamiem iemesliem.

Saistībā ar to Mežāžiem 2018.gadā nav ieteicams plānot kaut ko svarīgu – tik un tā nekas labs no tā nesanāks. Tomēr tas neattiecas uz mīlestības plāniem, jo Suns vienmēr ir priecīgs palīdzēt cilvēkiem, kas ir iemīlējušies – var atzīties mīlestībā, saistīt sevi laulības saitēm un organizēt romantisku atvaļinājumu kopā ar savu otro pusīti.

Tāpat kā iepriekšējos gados Mežāži 2018.gadā izvirzītā mērķa sasniegšanā var rēķināties tikai ar sevi un tikai dažkārt uz tuviniekiem, kuri vienkārši nespēs atteikt palīdzību radniecības saišu dēļ.

  1. Mežāzis: Vispārējais horoskops
  2. Mežāzis: Mīlestības horoskops
  3. Mežāzis: Veselības horoskops
  4. Mežāzis: Mērķu un iespēju horoskops
  5. Mežāzis: Naudas horoskops

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+