Horoskopi un mistika
Horoskopi

Lielais 2018. gada horoskops SKORPIONAM. Mīlestība, labklājība, veselība! 0

Foto – Fotolia

Skorpions: Vispārējais horoskops

Suņa gads Skorpioniem paies neatkarības un mērķtiecības zīmē – viņiem jābūt drosmīgiem un ātriem savos lēmumos, tikai tad viņi spēs būt soli priekšā citiem. Lai gūtu panākumus, šīs zodiaka zīmes pārstāvjiem ir jāmaina ne tikai domāšana, bet arī dzīvesveids, garderobe un saskarsmes loks. Teicams variants – pārcelties uz laiku uz citu ciematu, pilsētu vai valsti, lai sāktu dzīvi no baltas lapas.

Vasarā Skorpioniem vajag doties prom no ikdienišķās kņadas, atslābināties. Ja ir iespējams, to darīt vislabāk vienatnē, lai neviens un nekas nevarētu traucēt pabūt ar savām domām un idejām viens pret vienu.

2018.gadā Skorpionam svarīgi ir vienmēr būt modram – šajā periodā liktenis ne reizi vien dos iespēju pašrealizācijai un augstu virsotņu sasniegšanai gan profesionālajā laukā, gan personiskajā frontē. Tomēr nevajag aizmirst arī par mēra sajūtu it visā, lai nekļūtu par spēļmantiņu spēcīgākām personībām, kuras prot spēlēt uz patmīlību un ambīcijām. Vēlams ievērot līdzsvaru starp vēlmēm un iespējām, lai savus mērķus īstenotu dzīvē.

Skorpions: Mīlestības horoskops

Skorpionam Suņa gadā viennozīmīgi veiksies mīlestībā, bet kur likt nevaldāmo temperamentu? Mīlestības prognoze 2018.gadam iesaka Skorpionam savaldīt greizsirdību un nepatīkamus līdera gājienus, bet būt iejūtīgākam un maigākam attiecībās ar izredzēto. Emocijas turi stingros grožos, lai nesagrautu personisko dzīvi. Vairāki Skorpioni mainīs dzīvesvietu, citi šķirsies no mīļotajiem, bet vēl citiem liktenis dāvās liktenīgu tikšanos. Galvenais – neatskaties pagātnē un nevaino cilvēkus par to, ko viņi nav darījuši. Noderīgi pastrādāt ar sevi!

2018.gada mīlestības horoskops Skorpionam paredz neaizmirstamas romantiskas tikšanās. Bet, ja esi dzimis novembrī, tevi gaida oficiālas laulības vai saderināšanās. Iespējams, ka tu atkal mīsi gredzenus ar cilvēku, ar kuru jau biji likumīgā laulībā. Un nebaidies ne no kā! Dažkārt ir iespējams iekāpt vienā un tajā pašā upē divreiz. It īpaši, ja pat īstam mīli cilvēku un netici aizspriedumiem.

Skorpions: Veselības horoskops

2018.gadā apdraudēta būs Skorpiona nervu sistēmas stabilitāte. Lai situācija nenonāktu līdz nervu satricinājumam, lietderīgi būs parūpēties par dzīvesveida mainīšanu. Izveido darba-atpūtas režīmu, vairāk staigā svaigā gaisā, atsakies no kaitīgiem ieradumiem (nākamajā gadā to izdarīt būs vieglāk nekā parasti), lieto veselīgu pārtiku un mēģini atrast nodarbi, kas sniedz pozitīvas emocijas.

Skorpionam, kas nodarbojas ar sportu vai fizisku darbu, ar maksimālu piesardzību jāveic aktivitātes, kas rada slodzi uz rokām. Riska grupā ir arī tava elpošanas sistēma. Neapsaldē plaušas, citādi izveseļošanās būs ilga.

Jūlijā-oktobrī zvaigznes sola Skorpionam acu un galvas slimību rezultatīvu ārstēšanu. Pēdējos divos 2018.gada mēnešos vēlams ārstēt deguna, rīkles, aizdegunes un ausu slimības. Šis laiks arī ir lieliski piemērots cīņai ar dzimumorgānu sistēmas saslimšanām.

Skorpions: Naudas horoskops

Saistītie raksti

Skorpioniem finansiālu veiksmi nesīs darbs, kurā viņi varēs analizēt un meklēt problēmu cēloņus. Viņi var būt lieliski psihologi, izmeklētāji, žurnālisti, zinātnes darbinieki un ķirurgi.

Skorpions: Labklājības horoskops

2018. gadā Jupiters izies cauri jūsu zīmei, bet kaut kas tāds notiek tikai reizi 12 gados, tādēļ nepalaidiet garām šo mirkli! Jaunais gads būs ideāls laiks, lai pievērstu uzmanību sev, sajustu prieku par savu esamību, nākamgad Jupiters radīs tam ideālus apstākļus. Tas būs laiks, lai izprastu savas vajadzības un sasniedzamos mērķus. Jūsu personība, veidols, pārliecība par sevi ar Jupitera palīdzību pastiprināsies no 2017.gada oktobra līdz 2018.gada novembrim. Pie jūsu kājām paveras jaunas perspektīvas, nenokavējiet šo mirkli.

LA.lv