Horoskopi un mistika
Horoskopi

Lielais 2018. gada horoskops SVARIEM. Mīlestība, veselība, nauda! 16

Foto – Fotolia

Svari: Vispārējais horoskops

2018.gadā Svariem iestājas pieklusuma periods pēc vētraini pavadītiem iepriekšējiem gadiem. Nevar teikt, ka tas Svarus apmierinās, jo viņi jau ir pieraduši dzīvot ritmā, kad vajag ātri domāt un darboties. Taču Suns dod iespēju nedaudz sakopot spēkus, lai pēc tam atkal uzvilktu vāveres kostīmu un ielēktu dzīves rūpju un raižu ritenī un gūtu no tā lielāku labumu, citādi var rasties nopietnas problēmas ar veselību.

Suņa gadā vajag censties dzīvot ekonomiskāk, jo Suns necieš izšķērdību, izņemot tēriņus mājoklim – viņam ir ļoti svarīgs komforts un omulība mājās. Tāpēc Svariem 2018.gadā ir vērts iegādāties mājokli, sākt mājas celtniecību vai veikt kapitālo remontu savā dzīvoklī, ieviešot savas radošās ieceres, jo šīs zīmes pārstāvjiem jebkādi materiālie tēriņi ir pa kabatai. Savukārt savu biznesu nākamgad sākt nevajag, jo tas var piedzīvot neveiksmi.

2018.gads būs grūts tiem, kuru darbs saistīts ar biežiem braucieniem, – radīsies sarežģījumi un domstarpības ģimenē. Un tikai mierpilna attieksme varēs situāciju vērst uz labo pusi – Svariem ir jāpacenšas kontrolēt savas emocijas.

Svari: Mīlestības horoskops

Svariem Suņa gadā vajag saprast vienu lietu – plānot liktenīgo tikšanos ir bezjēdzīgi. Viss var notikt kā skaistā pasakā, tāpēc biežāk lūkojies apkārt. Vientuļie Svari var nodibināt iepazīšanos, pēc kuras dvēselē paliks nepatīkamas mieles. Izredzētais izrādīsies savtīgs un merkantils cilvēks.

2018.gada mīlestības horoskops Svariem sola labu finanšu stāvokli, tāpēc strīdi ar dzīvesbiedru naudas dēļ noteikti nav gaidāmi. Sadzīves jomā arī nav paredzamas nekādas problēmas, bet vēlams attiecībās ienest romantiku. Svariem nevajag taupīt naudu dāvanām vai ceļojumam. Un nedomā izveidot romānu ārpus esošajām attiecībām, citādi tas var novest pie šķiršanās.

Svari: Veselības horoskops

Svariem vajag iemācīties kontrolēt savas emocijas un neuztraukties par niekiem. Nervi būs saspīlēti visu 2018.gadu, bet vasaras karstums var vēl vairāk pastiprināt šo tendenci. Ja tu nespēj savaldīt savus nervus, mēģini konsultēties ar speciālistu. Pašrocīga zāļu izvēle var tikai pasliktināt situāciju.

Rudens un ziemas vīrusu saslimšanu uzliesmojumi neies Svariem ar līkumu. Centies izmantot respiratoro vīrusu infekciju profilakses pasākumus. Gada aukstajos mēnešos tava elpošanas sistēma būs īpaši jūtīga, tāpēc nepieļauj ķermeņa pārmērīgu atdzišanu un nekontaktējies ar gripas slimniekiem.

Sākot no vasaras vidus, zvaigznes sola Svariem, ka izdosies izārstēt slimības, kas skar dzimumorgānu un barības vadu. Tas attiecas arī uz deguna, rīkles, aizdegunes un ausu slimībām. Ja paspēsi iziet ārstēšanās kursu līdz oktobra beigām, recidīvi tevi neapdraudēs.

Svari: Labklājības horoskops

Saistītie raksti

Svariem jāstrādā ar cilvēkiem. Saskaņā ar Vasilisas Volodinas horoskopu Svari spēs kļūt turīgi, strādājot par raidījumu vadītājiem, aktieriem, advokātiem, diplomātiem, pārdevējiem, rakstniekiem vai žurnālistiem.

Svari: Naudas un finanšu horoskops

Svari, ja jūsu bankas kontā līdz šim bija vērojama pastāvīga finanšu lejupslīde, 2018. gads šo negatīvo situāciju izmainīs. Līdz pat 2018. gada 8. novembrim nauda, personīgās lietas un pārliecība par sevi tikai vairosies. Jūsu vēlme pēc komforta un drošības pieaugs, tādēļ būs nepieciešama arī finansiāla stabilitāte. Jūs sajutīsiet, ka esat pelnījuši vairāk, un to arī iegūsiet, turklāt pārliecības un veiksmes impulss pozitīvi ietekmēs arī jūsu attiecības ar citiem. Jūs spēsiet skaidrāk un pārliecinātāk izprast cilvēkus un atšķirt, kurš ir piemērots sadarbībai ar jums, bet kurš nav jūsu laipnības un uzmanības vērts.

LA.lv