×
Mobilā versija
Brīdinājums +25.8°C
Hermīne, Estere
Pirmdiena, 16. jūlijs, 2018
16. janvāris, 2018
Drukāt

Lielais 2018. gada horoskops ŪDENSVĪRAM. Mīlestība, karjera, nauda!

1. Ūdensvīrs: Vispārējais horoskops

1no5
Foto - FotoliaFoto - Fotolia

Kopš gada sākuma Ūdensvīri sajutīs milzīgu enerģijas pieplūdumu un spēju darīt brīnumus – citādi nevar nosaukt notikumus, kas norisināsies 2018.gadā. Ūdensvīriem tiks dota iespēja paveikt to, par ko viņi sen sapņojuši – sākt savu biznesu, mainīt dzīvesvietu vai darbu, saraut saites ar apnikušu partneri, izmainīt ārieni un citas lietas. Viss veiksies viegli un vienkārši, kas sagrozīs prātu Ūdensvīram, kuram būs ļoti smagi un sāpīgi krist no panākumu virsotnēm. Lai tas nenotiktu, vajag censties nelielīties ar saviem panākumiem un kontrolēt savas emocijas.

Suņa gadā Ūdensvīri bieži uzvedīsies kā šā gada saimnieks – dažkārt dusmosies uz nepatīkamiem garāmgājējiem un pieglaudīsies tiem, kas pacienās ar gardu kumosiņu un pakasīs aiz austiņas. To var izmantot tenku izplatītāji un liekuļi, tāpēc šīs zodiaka zīmes pārstāvjiem vajag vērīgi attiekties pret jauniem paziņām un atklāt sirdi tikai pārbaudītiem cilvēkiem.

Kopumā gads Ūdensvīriem paies labi. Nedaudz to sabojās veselības problēmas – iespējams, ka saaukstēšanās kļūs par nopietnākas saslimšanas cēloni, ja to nesāks ārstēt savlaicīgi.

  1. Ūdensvīrs: Vispārējais horoskops
  2. Ūdensvīrs: Mīlestības horoskops
  3. Ūdensvīrs: Veselības horoskops
  4. Ūdensvīrs: Mērķu un iespēju horoskops
  5. Ūdensvīrs: Naudas un karjeras horoskops

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+