Horoskopi un mistika
Horoskopi

Lielais 2018. gada horoskops VĒRSIM. Mīlestība, karjera, nauda un veselība! 0

Foto – Fotolia

Vispārējais horoskops Vērsim: beidzot klusums un miers

Vēršiem aizvadītais gads bijis diezgan sarežģīts, bet nākamgad iestāsies klusums un miers. Vērši netieksies iekarot virsotnes, kuru sasniegšanai iepriekš nācās laist darbā nagus un ragus, bet klusi noslēpsies savā omulīgajā un komfortablajā mājoklī, kur izbaudīs ģimenes dzīves jaukumus. 2018.gads šai zodiaka zīmei paies rūpējoties par sadzīves lietām, kas iepriecinās Vērsi, kurš ir noguris no iepriekšējo gadu raizēm.

Vērši ir diezgan nosvērti cilvēki, ja viņiem nodrošina komfortablus apstākļus, bet Suns, 2018.gada saimnieks, pacentīsies to sagādāt, dāvājot ilgi gaidīto mieru un daudz pozitīvu mirkļu. Bez šaubām, problēmas nekur nepazudīs, taču tās būs nelielas un pat zināmā mērā patīkamas strādīgajam un aktīvajam Vērsim.

Vasarā daudzi Vērši aizdomāsies par savu veselību, tāpēc pavadīs šo sezonu tālu no dienišķās kņadas, pie jūras vai kalnos, kur smelsies spēkus un enerģiju, kas būs tik nepieciešama nākamā gada ziemas mēnešos. Iespējams, tieši šajā laikā ģimenē ienāks jauns loceklis, par kuru visi sen sapņoja – viņš ienesīs savas korekcijas Vērša nesteidzīgajā dzīvesveidā.

Vērsis peldēsies mīlestībā

Suņa gadā burtiski peldēsies mīlestībā, tāpēc vientulība viņam noteikti nedraud. Gaidāmas daudzas atzīšanās, aplidošana un laulību piedāvājums. Galvenais, lai Vērsis nešķērdētu savas jūtas ar visiem pēc kārtas. Vispirms iepazīsti cilvēku, bet pēc tam atzīsties viņam jūtās. Pretējā gadījumā liktenis pārbaudīs Vērsi, sūtot viņa ceļā savtīgas un pieglaimīgas personības. Biežāk ieklausies intuīcijā. Tā tevi noteikti nepievils un dos vērtīgu padomu.

2018.gads Vērsim sola kopējas intereses un darīšanas ar cilvēku, pret kuru viņš izjūt dziļas jūtas. Jūs pat varat izveidot savu biznesu, ja abi to gribēsiet un visu pārdomāsiet līdz sīkumiem. Suns noteikti palīdzēs, kā varēs. Vērsim kopā ar izredzēto parādīsies iespēja nostiprināt finanšu stāvokli. Gada vidū iespējams dienesta romāns. Bet ņem vērā, ka Suns nemīl tos, kas ir precējušies, bet flirtē ārpus esošajām attiecībām.

Vērsis atgūs kontroles grožus pār savu karjeru

2018.gadā jums radīsies iespēja būt atbildīgākiem, veidojot karjeru un, iespējams, pat kļūstot par vadītāju. Jūsu tiešums, spītība un darbīgums būs vislabākie palīgi šī mērķa realizēšanā. Ja jūs vēlaties iegūt jaunu, perspektīvu amatu vai gūt paaugstinājumu darbā, vai varbūt tikt pamanīts un novērtēts šī brīža amatā, tad piemērotākais laiks tā īstenošanai būs 2018. gada pirmie seši mēneši. Saules aptumsums, kas gaidāms 15. februārī, notiks jūsu karjeras un mērķu sektorā, un tas var kļūt par vispiemērotāko brīdi, kad vērts ieguldīt spēkus karjeras veidošanā un mērķu sasniegšanā.

Vērsim jānostiprina imunitāte

Saistītie raksti

2018.gadā Vērsim vajag īpašu uzmanību pievērst galvas smadzeņu asinsvadiem un locītavām, kas būs īpaši vārīgas. Vasaras karstie mēneši var kļūt par laiku, kad šīs veselības problēmas sasniegs augstāko punktu. Lai šīs kaites minimizētu, zvaigznes iesaka Vērsim veikt profilakses pasākumus, nostiprināt novājināto imunitāti, ievērot veselīgu dzīvesveidu. Nestrādā līdz spēku zudumam, atceries par pilnvērtīgas atpūtas nozīmīgumu.

Nākamais gads ir teicami piemērots, lai uzveiktu problēmas, kas saistītas ar aknām, muguras lejasdaļu un mugurkaulu, endokrīno sistēmu. Gada beigās nepieciešamības gadījumā veic ģenitālo un urīnizvades orgānu, taisnās zarnas un prostatas ārstēšanu. Tomēr nekādā gadījumā nenodarbojies ar pašārstēšanos. Atteikšanās no kaitīgajiem ieradumiem ļaus Vērsim vēl vairāk nostiprināt savu organismu.

LA.lv