×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.0°C
Marija, Marika, Marina
Svētdiena, 22. jūlijs, 2018
10. janvāris, 2018
Drukāt

Lielais 2018. gada horoskops VĒRSIM. Mīlestība, karjera, nauda un veselība!

1. Vispārējais horoskops Vērsim: beidzot klusums un miers

1no4
Foto - FotoliaFoto - Fotolia

Vēršiem aizvadītais gads bijis diezgan sarežģīts, bet nākamgad iestāsies klusums un miers. Vērši netieksies iekarot virsotnes, kuru sasniegšanai iepriekš nācās laist darbā nagus un ragus, bet klusi noslēpsies savā omulīgajā un komfortablajā mājoklī, kur izbaudīs ģimenes dzīves jaukumus. 2018.gads šai zodiaka zīmei paies rūpējoties par sadzīves lietām, kas iepriecinās Vērsi, kurš ir noguris no iepriekšējo gadu raizēm.

Vērši ir diezgan nosvērti cilvēki, ja viņiem nodrošina komfortablus apstākļus, bet Suns, 2018.gada saimnieks, pacentīsies to sagādāt, dāvājot ilgi gaidīto mieru un daudz pozitīvu mirkļu. Bez šaubām, problēmas nekur nepazudīs, taču tās būs nelielas un pat zināmā mērā patīkamas strādīgajam un aktīvajam Vērsim.

Vasarā daudzi Vērši aizdomāsies par savu veselību, tāpēc pavadīs šo sezonu tālu no dienišķās kņadas, pie jūras vai kalnos, kur smelsies spēkus un enerģiju, kas būs tik nepieciešama nākamā gada ziemas mēnešos. Iespējams, tieši šajā laikā ģimenē ienāks jauns loceklis, par kuru visi sen sapņoja – viņš ienesīs savas korekcijas Vērša nesteidzīgajā dzīvesveidā.

  1. Vispārējais horoskops Vērsim: beidzot klusums un miers
  2. Vērsis peldēsies mīlestībā
  3. Vērsis atgūs kontroles grožus pār savu karjeru
  4. Vērsim jānostiprina imunitāte

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+