Horoskopi un mistika
Horoskopi

Lielais 2018. gada horoskops VĒZIM. Mīlestība, nauda, panākumi! 16

Foto – Fotolia

2018. gada vispārējā noskaņa Vēzim

2018.gadā Vēži pēc pieraduma te kāpsies atpakaļ saistībā bailēm un nepārliecinātību par sevi, te rausies uz priekšu, lai sasniegtu izvirzītos mērķus. Tāda nestabilitāte var slikti ietekmēt šīs zodiaka zīmes pārstāvju pašsajūtu. Vajadzēs pat vērsties pēc palīdzības pie speciālista, bet Vēžiem tik ļoti nepatīk ārsti.

Gada vidū iespējams strīds ar tuvu cilvēku, kas arī kļūs par iemeslu emocionāla un fiziska spēka izsīkumam. Protams, Vēzis kā vienmēr pacentīsies slēpt no visiem savas jūtas, iegrimstot darbā, lai kļūtu turīgs un neatkarīgs. Tādējādi viņi iegūs pārliecību par saviem spēkiem, taču tas būs ļoti grūti izdarāms.

Svarīgi ir nomierināties un censties saprast, kas ir esošās situācijas cēlonis. Pašanalīze nāks tikai par labu, taču noderīga būs arī uzticama cilvēka palīdzība. Kopējiem spēkiem parādīsies iespēja tikt galā ar bažām un bailēm, lai turpinātu mierīgu un līdzsvarotu dzīvi, kas ir tik ļoti vajadzīga Vēža komfortam.

Mīlestības horoskops Vēzim

Protams, 2018.gada saimnieks Suns palīdzēs tev nokārtot personisko dzīvi, taču lielākā daļa rūpju šajā ziņā gulsies uz taviem pleciem. Neatsakies no tikšanās ar jauniem cilvēkiem, saskarsmes ar draugiem un ballītēm. Uzņemies maksimālu iniciatīvu. Tad Vēzis var cerēt ne tikai uz liktenīgu tikšanos, bet arī uz Mendelsona maršu decembra beigās.

2018.gada mīlestības horoskops Vēzim sola dzīvesvietas maiņu. Ar mīļoto cilvēku tu dosies vienalga kur, lai tikai būtu kopā. Galvenais – iepriekš visu apdomā, lai vēlāk nevajadzētu nožēlot savu soli. Jo šādiem upuriem ir jābūt attaisnotiem.

Vēzis, kas ir ģimenes cilvēks, Suņa gadā var gaidīt patīkamus likteņa pārsteigumus. Tu dosies ilgi gaidītajā ceļojumā, lieliski atpūtīsies un uzzināsi daudz interesanta par citu valsti. Horoskops iesaka Vēzim kopā ar dzīvesbiedru izveidot savu biznesu, kas tikai uzlabos jūsu attiecības.

Veselības horoskops Vēzim

Vēžiem 2018.gadā zvaigznes iesaka sargāt muguru un aknas. Īpaši aktuāla šī rekomendācija būs pavasara beigās un visas vasaras garumā. Piesargies no traumām, caurvējiem un ķermeņa pārmērīgas atdzišanas, citādi ārstēšanai būs vajadzīgs ilgs laiks un, iespējams, prāvas finanses. Vēl šajā laikā riska grupā ir Vēži, kam diagnosticēts cukura diabēts.

Sirds un asinsvadu sistēma, kuņģis un žultspūslis būs pateicīgi tev par uzmanību vasaras un rudens periodā. Gada beigas ir lieliski piemērotas gremošanas orgānu ārstēšanas un profilakses pasākumiem. Lai izvairītos no saaukstēšanās slimībām, nostiprini imūnsistēmu, ievēro veselīgus ēšanas paradumus, sadraudzējies ar ārstniecisko fizkultūru un atbrīvojies vismaz no viena kaitīgā paraduma – tu nenožēlosi!

Labklājības horoskops Vēzim

Saistītie raksti

Vēžiem Vasilisas Volodinas horoskops iesaka darboties sociālajā vai pakalpojumu jomā. Šī zvaigznāja pārstāvjiem izdosies sevi realizēt ārsta, zinātnieka, skolotāja, dizainera, friziera darbā.

Panākumu horoskops Vēzim

Vēži, ja jūs visiem spēkiem cenšaties iegūt to, ko patiešām vēlaties, tad 2018. gadā visi šķēršļi, kas kavējuši mērķa sasniegšanu, izgaisīs. Jaunajā gadā noteikti sekojiet saviem sapņiem un centieties tos īstenot gan mīlestībā, gan karjerā, gan sadzīvē. Jupiters kopā ar emocionālo Skorpionu laika posmā no marta līdz jūnija sākumam jūs apveltīs ar ekstrasensiem raksturīgu spēju izvairīties no šķērļiem, tādējādi ļaujot sasniegt visu iecerēto.

LA.lv