×
Mobilā versija
Brīdinājums +29.1°C
Aleksis, Alekss, Aleksejs
Otrdiena, 17. jūlijs, 2018
16. janvāris, 2018
Drukāt

Lielais 2018. gada horoskops ZIVĪM. Mīlestība, karjera, nauda! (1)

1. Zivis: Vispārējais horoskops

1no5
Foto - FotoliaFoto - Fotolia

Šīs zodiaka zīmes pārstāvjiem 2018.gads būs neviennozīmīgs. No vienas puses, būs radošs pacēlums, karjeras kāpums, finanšu stabilitāte, bet no otras puses, problēmas ģimenē un darba kolektīvā. Arī psiholoģiskā veselība pievils – Zivis piemeklēs bieži nervu satricinājumi un depresīvs stāvoklis. Tomēr tas neattiecas uz visām Zivīm, bet tikai uz ģimenes cilvēkiem. Vientuļajām Zivīm viss būs citādi – iespējama tikšanās ar domubiedru, kas drīzumā kļūs par mīļoto cilvēku.

Zivīm Suņa gadā nāksies risināt citu cilvēku problēmas, par ko viņi stipri dusmosies, taču citādi viņi nevar – audzināšana un raksturs neļauj. Tomēr ļoti drīz labestība atgriezīsies ar uzviju – arī Zivīm tiks sniegts morāls un materiāls atbalsts, turklāt viņas to saņems ne tikai no tiem, kam palīdzēja, bet arī no kādas nepazīstamas, bet ietekmīgas personas.

Gada beigas būs īpaši bagātas ar patīkamiem pārsteigumiem un notikumiem. Parādīsies iespēja īstenot plānus dzīvē un ieinteresēt ar saviem projektiem turīgu cilvēku ar sakariem, kurš arī kļūs par Zivju sponsoru. Cilvēkiem, kas dzimuši Zivju zīmē, galvenais ir ticība sev un saviem spēkiem.

  1. Zivis: Vispārējais horoskops
  2. Zivis: Mīlestības horoskops
  3. Zivis: Veselības horoskops
  4. Zivis: Mērķu un iespēju horoskops
  5. Zivis: Naudas un karjeras horoskops

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Izklausās pēc pilnīga fufeļa.

Draugiem Facebook Twitter Google+