×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.6°C
Līksma, Bārbala
Trešdiena, 25. aprīlis, 2018
15. oktobris, 2015
Drukāt

Lielais Als un “The Jokers” dodas rudens koncertturnejā

Publicitātes fotoPublicitātes foto

No 17. oktobra līdz 21. novembrim lielākajās Latvijas pilsētās koncertturnejā dodas pašmāju apjomīgākais un atraktīvākais rokenrola interpretāciju ansamblis Latvijā  – apvienība “Big Al &The Jokers”, lai priecētu klausītājus, astoņos koncertos piedāvājot jaunu koncertprogrammu.

“Big Al &The Jokers” ir deviņi profesionāli, atraktīvi mūziķi, viena no retajām Latvijas grupām, kas uzstājas tik lielā sastāvā, piedaloties pilnai pūtēju sekcijai, turklāt padarot iespējamas sarežģītas labāko svinga, ritma un blūza, rokenrola skaņdarbu interpretācijas.

Pie klavierēm ir grupas mākslinieciskais vadītājs, virtuozais pianists Romāns Vendiņš, bungas spēlē Raitis Aukšmuksts, ģitāru – Juris Skrajāns, savukārt pie kontrabasa vienmēr labvēlīgais Pēteris Liepiņš. Pūtēju rindās muzicē saksofonisti Eduards Raubiško, Zintis Žvarts, trompetists Sandris Skeranskis, trombonists Uldis Ziediņš.

Protams, neiztikt bez grupas “sejas” un kvalitātes zīmes, atraktīvā lietuviešu dziedātāja Aļģirda Šuminska jeb “Big Al”. Pateicoties Aļģirdam, grupas tagadējais repertuārs ir paplašinājies ar vairākām pazīstamām džaiva, blūza, kā arī dažām džeza populārajām kompozīcijām. Grupas mūziķi vienmēr ir pratuši atrast pareizo programmas kombināciju katram koncertam un prasmīgi to īstenojuši.

2015. gads ir jau otrais gads, kopš grupa uzstājas ar nosaukumu “Big Al &The Jokers”. Labi zināms, ka šis kolektīvs Latvijā ir iemantojis atzinību un baudījis pelnītu mīlestību jau samērā ilgu laiku. Vairāk nekā desmit gadus ansambli vienoja nosaukums “Keksi”, bet 2013. gadā nelielu izmaiņu rezultātā – grupā harmoniski iekļāvās kontrabasists Pēteris Liepiņš – mūziķi nolēma izmainīt grupas nosaukumu uz “Big Al & The Jokers” un turpināt savu ceļu jaunā radošā noskaņojumā un daudz labvēlīgākā mikroklimatā.

Grupa ir uzstājusies kopīgos koncertos ar dažādām mūzikas zvaigznēm, to starpā ir grupas “Smokie”, “Nazareth”, “Scorpions”, “Boney M”, “džokeri” saspēlējuši ar Mesiju Greju un Endiju Bridžu, tāpat sadarbojušies ar krievu estrādes pārstāvjiem – Leonīdu Agutinu un Ļubovu Uspensku. Ansamblis startējis arī dažādos festivālos grupas līdera dzimtajā Lietuvā, “Jaunajā vilnī” un “Slāvu bazārā”.

Grupas impresārijs Rafails Balkins vēsta, ka rudens koncertturnejā skatītājus kā allaž gaida “dzīvs”, augsti profesionāls un dzīvespriecīgs muzikāls priekšnesums, kuru grupas mūziķi spēj radīt unikālā veidā uz jebkuras skatuves un jebkuras auditorijas priekšā neatkarīgi no tās vecuma, gaumes un noskaņojuma.

Varbūt noder!!

Koncerti

17. X 18.00 Saldus mūzikas skolā

23. X 19.00 Mūzikas namā “Daile”

30. X 19.00 Ventspils kultūras centrā

31. X 18.00 Rojas kultūras centrā

6. XI 19.00 Liepājas Olimpiskā centra Rožu zālē

13. XI 19.00 Ogres kultūras centrā

20. XI 19.00 Tukuma kultūras namā

21. XI 17.00 Jelgavas kultūras namā

Biļetes “Biļešu paradīzes” kasēs, www.bilesuparadize.lv

Cena: EUR 5 – 15

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+