Mobilā versija
+2.8°C
Ziedonis
Svētdiena, 30. aprīlis, 2017
28. aprīlis, 2016
Drukāt

“Lielais dzintars” no neparastiem rakursiem: iznākusi koncertzālei veltīta grāmata

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Būvkompānija “Merks” izdevusi grāmatu par Liepājas koncertzāles būvniecību “Lielais dzintars – vēja mūzika stiklā, metālā un betonā”, kurā apkopoti būvniecības laikā uzņemtie fotoattēli un būvniecības procesu apraksti latviešu un angļu valodā, LA.lv pavēstīja koncertzāles pārstāve Elizabete Hartmane.

Grāmatā apkopoti interesanti, līdz šim plašākai publikai nezināmi fakti par būvniecības norises gaitu, izaicinājumiem, ar kādiem saskārušies kompānijas inženieri un būvnieki, kā arī pieredzes stāsti, kas būs noderīgi gan būvniecības profesionāļiem, gan citiem interesentiem.

Trīsdesmit metrus augstās ēkas kopējā platība ir 14.6 tūkstoši kvadrātmetru, būvtilpums vairāk kā 82 tūkstoši kubikmetru, savukārt dzintarkrāsas stiklotās fasādes platība – 4.5 tūkstoši kvadrātmetru. Tādējādi “Lielais dzintars” ir viens no pēdējo gadu apjomīgākajiem būvprojektiem ne tikai Liepājas, bet visas Latvijas mērogā, turklāt izvirzīts un saņēmis vairākas atzinības nacionālā un starptautiskā mērogā.


Pievienot komentāru

Romana Sutas jubilejas izstādes atklāj ar teatralizētu procesiju (1)Godinot izcilo latviešu mākslinieku Romanu Sutu viņa 121. dzimšanas dienā, piektdienas, 28. aprīļa vakarā Latvijas Nacionālais mākslas muzejs ar vērienu atklāja projektu "Romans Suta – 120. Universālā mākslas formula", kas norisinās divos muzeja departamentos – LNMM galvenajā ēkā un Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejā.
Draugiem Facebook Twitter Google+