Mobilā versija
+5.0°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Trešdiena, 26. oktobris, 2016
28. aprīlis, 2016
Drukāt

“Lielais dzintars” no neparastiem rakursiem: iznākusi koncertzālei veltīta grāmata

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Būvkompānija “Merks” izdevusi grāmatu par Liepājas koncertzāles būvniecību “Lielais dzintars – vēja mūzika stiklā, metālā un betonā”, kurā apkopoti būvniecības laikā uzņemtie fotoattēli un būvniecības procesu apraksti latviešu un angļu valodā, LA.lv pavēstīja koncertzāles pārstāve Elizabete Hartmane.

Grāmatā apkopoti interesanti, līdz šim plašākai publikai nezināmi fakti par būvniecības norises gaitu, izaicinājumiem, ar kādiem saskārušies kompānijas inženieri un būvnieki, kā arī pieredzes stāsti, kas būs noderīgi gan būvniecības profesionāļiem, gan citiem interesentiem.

Trīsdesmit metrus augstās ēkas kopējā platība ir 14.6 tūkstoši kvadrātmetru, būvtilpums vairāk kā 82 tūkstoši kubikmetru, savukārt dzintarkrāsas stiklotās fasādes platība – 4.5 tūkstoši kvadrātmetru. Tādējādi “Lielais dzintars” ir viens no pēdējo gadu apjomīgākajiem būvprojektiem ne tikai Liepājas, bet visas Latvijas mērogā, turklāt izvirzīts un saņēmis vairākas atzinības nacionālā un starptautiskā mērogā.

Pievienot komentāru

Divi Dailes grandi. Spēlmaņu nakts balva par mūža ieguldījumu - Dreģei un Strengam23. novembrī "Spēlmaņu nakts" balvu par Mūža ieguldījumu saņems Dailes teātra aktieri Juris Strenga un Olga Dreģe.
Draugiem Facebook Twitter Google+