Horoskopi un mistika

Lielais veselības horoskops 2016.gadam visām zodiaka zīmēm 16

Foto – Fotolia.com

Auns


Jau kopš 2013. gada, kad Urāns pārvietojās uz tavas zīmes apgabalu, kurš atbild par filozofiju un dzīves pārdomām, garīgums ir kļuvis par svarīgu tavas dzīves daļu. Un tas būs svarīgs vēl turpmākos gadus.

2016.gada novembra beigās Jupiters pārvietosies uz tavas zīmes apgabalu, kurš atbild par relģiju un filozofiju, padarot visas nemateriālās lietas tavā dzīvē vēl nozīmīgākas.

Iesaistīšanās ar garīgumu saistītās grupās un organizācijās, kā arī šāda veida grupu aktivitātēs (lūdzēju apļi, ziedošanas akcijas un cita veida nesavtīgas aktivitātes) nesīs tev lielāku prieku un apmierinājumu nekā jebkas cits.

Vērsis


2016.gadā tev ir jāuzmana sava veselība. Galvenās briesmas pastāv tajā, ka savu labo veselību vari sākt uzskatīt par pašsaprotamu. Līdz ar to nelielas kaites un vārgums varētu pāraugt lielās slimībās – konkrētāk, kakla un rīkles problēmās.

Pārdomā savas dzīve prioritātes un sāc koncentrēties uz svarīgākām lietām, jo nelielu problēmu un traucēkļu ignorēšana ir svarīga. Saules aptumsums 22.septembrī norisināsies tavas zīmes apgabalā, kurš atbild par veselību, kas nozīmē, ka tavs vispārējais dzīves režīms novedīs pie veselības uzlabošanās (vai arī liks tev pamosties un saprast, ka vairs nevari ignorēt sava ķermeņa signālus).

Dvīņi


2016.gadā tev jāpievērš lielāka uzmanība specifisku ķermeņu daļu veselībai – dzimumorgāniem, barošanas traktam un urīnpūslim. Aknas un ciskas arī ir ļoti svarīgas turpmākajā gadā.

Starp tavu veselību un mīlestības dzīvi pastāvēs visnotaļ īsta savstarpējā saikne. Mīlestības problēmām varētu būt ietekme uz tavu veselību, it īpaši gada vidū.

Ja rodas veselības problēmas, paskaties uz savām attiecībām no malas un mēģini ievest tajās harmoniju.

Lai arī cik fantastiski nebūtu tas, cik lielu informācijas apjomu tu uzkrāj par dažādiem faktiem un skaitļiem, tomēr tu piegružo savu prātu ar pārāk lielu informācijas daudzumu. Skaties patiesībai acīs – tu vari būt ļoti neizvēlīgs pret faktiem un zināšanām, kuras uzņem.

Kopumā iznāk, ka tu sagremo jebko – patiesību vai izdomājumu. 2016. gadā tavā dzīvē parādīsies daudz jaunu cilvēku, kas pieprasīs, lai tavas domas ir skaidras un prāts ass. Un, ja pirms sāksi runāt, nepārbaudīsi savu faktu pareizību – viņi tevi iedzīs zemē.

2016. gads tāpat paredzēts, lai tu iemācītos garīgā klusuma spēku. Klusēšna tik tiešām ir zelts. Klusums neatņems tavas runas un domas dāvanas, tieši pretēji. Visas lieliskās domas, idejas un visa daiļrunība dzimst klusumā. Dažreiz arī Dvīnim ir labāk paklusēt.

Vēzis


Jau kopš Urāns, radikālu pārmaiņu un domāšanas planēta, 2013.gadā pārvietojās uz apgabalu, kurš atbild par tavu garīgo pasauli, reliģija un filozofija ir bijusi tuvāk tavam interešu lokam.

2016.gadā, ļoti iespējams, atteiksies no uzskatiem, kurus sniedza šūpulī ieliktā ticība, un atradīsi pats savu ceļu – kaut ko piemērotāku.

Daudzi no tavas zīmes sabiedrotajiem šajā ziņā eksperimentēs un pamēģinās mazliet no visa, lai labāk izprastu, kas atbilstošāks.

Tava fiziskā veselība ir ievērojami uzlabojusies jau kopš 2014. gada, kad Saturns aizgāja no tavas zīmes.

Vispārēji 2016. gadā tava enerģija būs daudz augstākā līmenī nekad jebkad iepriekš. 2016. gadā tu arī beidzot iemācīsies prieka, laimes un smieklu maģisko dziedināšanas spēku. Ja tu jūties nomākts un bezspēcīgs, doties uz kādu sabiedrisku pasākumu, noskaties kādu komēdiju, smejies, kamēr kļūst labāk!

Lauva


Saturns tevi pavadīs visa gada garumā, tavs atgūtais lepnums un pašapziņa tiks pārbaudīti. Ja tie ir pārmērīgi uzpūsti, tie tiks nolaisti līdz zemes līmenim. Ja tie ir neticami zemi, tie tiks pacelti.

Veselības ziņā tev jāvēro zīmes, kuras rāda tavs ķermenis. Un līdz ar Saturnu, tavas veselības planētas, stabilo atrašanos tavā zīmē, tu būsi daudz ieinteresētāks veselības režīmos, dietās un veselīgā dzīvesveidā kopumā.

Nākamais gads būs lielisks diētām, brīnumainām pārvērtībām un sava tēla uzlabošanai.

Jaunava


Saturna pozīcijas tavā dvēseliskajā mājā nozīmē, ka gads nesīs iespēju sakārtot savu iekšējo dzīvi. Tām Jaunavām, kuras vēl nav izraudzījušās savu garīgo praksi, šis ir piemērots laiks, kad tādu varētu atrast.

Fiziskās veselības lauciņā gads nes labas ziņas – tava veselība visu gadu solās būt ļoti laba!

No otras puses, par to lielā mērā varēsi pateikties arī pats sev, jo īstā uzcītīgās Jaunavas stilā risināsi katru mazāko veselības problēmu, tiklīdz tā parādījusies.

Tava veselības planēta Urāns pārzina potītes, tāpēc tām, iespējams, jāpievērš īpaša uzmanība.

2016. gadā zvaigžņu karte arī norāda uz pēdām, tāpēc valkā ērtus apavus, pietiekami atpūtini kājas un rūpējies par siltām kājām ziemā.

Svari


2016. gadā Svari ievēros, ka pastāv apbrīnojama saikne starp labu veselību un labu garastāvokli. Lieliska doma būtu iesaistīties kādās dziednieciskās nodarbībās, kas ietver mūziku un dejošanu.

Svariem patīk būt radošiem itin visā, ieskaitot sportu. Varbūt tevi gaida salsa vai aerobika?

Tādā veidā gūsi patīkamas emocijas, vienlaicīgi izsvīstot kā īstā treniņā.

Tāpat svarīgi, lai tu iemācītos patiesi priecāties par darbu un darīt to katru dienu. Nav iespējams? Lūko pēc jauna darba, citādi kaitēsi veselībai!

Skorpions


Viens no galvenajiem izaicinājumiem 2016. gadā būs iemācīties tikt galā ar savām svārstīgajām emocijām. Emocionālās stabilitātes trūkums var sagraut veselas dzīves – karjeru, mājas dzīvi, laulību. Tāpēc tev, Skorpion, jātiecas līdzsvarot katru savas dzīves jomu.

Kā to panākt? Viens veids, kā izpaust uzkrājušās emocijas, ir rakstīt dienasgrāmatu vai apmeklēt terapeitu, kurš profesionāli pratīs izšķirot tavas domas, sāpes un raizes. Var mēģināt runāt ar sevi, to ierakstīt un noklausīties ierakstu, lai labāk izprastu situāciju un to, kas darāms, lai rastu risinājumu.

Ūdens tevi vienmēr nomierina – vari doties uz pludmali, ierakstīt savas domas dienasgrāmatā un tad aprakt šos vārdus smiltīs – vienkāršais rituāls ļaus attīrīties saskaņā ar Skropiona kā ūdens zīmes vajadzībām.

Veselības ziņā jāseko enerģijas līmenim, kas 2016. gadā būs visai svārstīgs, gan sasniedzot nebijušus augstumus, gan krītot teju vai bezdibenī.

Ja jūti enerģijas trūkumu, dari kaut ko, lai to atgūtu – nodarbojies ar sportu vai relaksējies – kas nu tev labāk der. Tavas zīmes pārstāvjiem bieži nāk par labu dažādas detoksikācijas prakses un diētas.

Strēlnieks


Strēlnieku veselība un vitalitāte 2016. gadā solās būt lieliska, un to var vēl veicināt, pievēršot pastiprinātu uzmanību kakla, rīklei, nierēm un gurniem. Daudzi Strēlnieki var aizrauties ar netradicionālām dziedniecības praksēm, un tas neko sliktu nenodarīs, vien paplašinās zināšanas un pieredzes apvāršņus.

Vienīgi jābūt drošam, ka neaizraujies ar “spēlēšanu dakteros” un nesāc patstāvīgi noteikt diagnozes, citādi var nākties vērsties pie ārsta ar jau ielaistu kaiti.

Ja gadās apslimt, neatsakies no tradicionālās medicīnas, vērsies pie profesionāļiem, tai pat laikā vari programmēt savu prātu veselības virzienā ar jauniegūtajām zināšanām netradicionālās medicīnas lauciņā.

Mežāzis


Zvaigžņu karte liecina, ka veselības ziņā 2016. gads būs veiksmīgs, tikai piesargi ceļus, potītes un pēdas – tās ķermeņa daļas, kas tev bieži sagādā raizes.

Gads solās būt garīgi piesātināts, iespējams, šajā ziņā vispiesātinātākais tavā līdzšinējā dzīvē. Ja juties iesērējis vai nelaimīgs, pat ja tev piederēja vai viss, kas iegūstams par naudu un pat vairāk, tas var kardināli mainīties.

Šogad tu patiesi izpratīsi, kāda jēga ir teicienam “laimi par naudu nenopirksi”.

Interesanti, ka šogad tu redzēsi daudz un spilgtus sapņus, kas saturēs gan atklāsmes (tajos iešifrētas zīmes un vēstījumie) un pravietiski, kas ļaus nojaust nākotnes norises. Uz šo pašu jomu attiecas spēcīgā intuīcija – šogad noteikti vērts uz to paļauties!

Ūdensvīrs


Šogad svarīgi pievērst vairāk uzmanības savai veselībai, jo dzīvē būs vairāk stresa, kas piespiedīs no jauna apgūt vairākas vērtīgas zināšanas. Ja neizdosies tās iedzīvināt ar pirmo reizi, dzīve piespiedīs mācībstundu atkārtot.

Pielūko, lai enerģijas līmenis nenokrītas pārāk zemu, tāpat netērē spēkus un laiku cilvēkiem un lietām, kas tev patiesībā nav svarīgas. Tava veselības planēta ir mēness, un mēness, kā zināms, pārvalda vēderu un krūtis, tieši šīm ķermeņa daļām jāpievērš visvairāk uzmanības.

Diēta tev ir vēl svarīgāka nekā daudzām citām zīmēm. Neptūns, fantāziju un iztēles planēta, jau daudzus gadus bijusi tavā zīmē, un Visums strādā pie tā, lai tavs ķermenis kļūtu vēl izsmalcinātāks un iegūtu arī zināmu garīgo dimensiju.

Gādā, lai tavā paziņu lokā būtu pozitīvi domājoši, fiziski un garīgi veselīgi cilvēki, jo tu esi ļoti uzņēmīgs, tāpēc vari viegli iespaidoties un pārņemt citu cilvēku kaites.

Zivis


Līdzīgi kā dažos iepriekšējos gados tavs garīgums saglabājas ļoti augstā līmenī arī 2016. gadā. Tavi sapņi solās būt precīzi, ļoti reālistiski un pravietiski. Reizēm var būt sajūta, ka tu jau iepriekš zini, ko apkārtējie darīs un/vai sacīs.

Tu 2016. gadu iesāki ar misijas apziņu un esi cieši apņēmies īstenot savus sapņus. Tas arī ir pareizi, jo, ļoti iespējams, tieši šogad aptversi savas dzīves mērķi un to, kas darāms, lai to sasniegtu.

Veselības ziņā, ņemot vērā garīgo fonu, būsi ieinteresēts ārstēt un dziedināt citus.

Vari aizrauties ar masāžas apguvi vai dziedinošo kristālu mācību. Gads patiešām ir piemērots, lai uzlabotu arī pats savu fizisko formu un veselību! Ierobežo alkohola, cigarešu, treknu ēdienu patēriņu. Pieraksties sporta zālē, izveido jaunu ēdienkarti, uzzini vairāk par medikamentiem, kurus lieto, un noskaidro, vai tiem nav augu valsts alternatīvas.

LA.lv