Mobilā versija
Brīdinājums +10.3°C
Gaitis, Gaits, Karīna
Otrdiena, 17. oktobris, 2017
7. februāris, 2016
Drukāt

Lielais veselības horoskops 2016.gadam visām zodiaka zīmēm

11. Ūdensvīrs

11no12
Foto - Dievietei.lvFoto - Dievietei.lv


Šogad svarīgi pievērst vairāk uzmanības savai veselībai, jo dzīvē būs vairāk stresa, kas piespiedīs no jauna apgūt vairākas vērtīgas zināšanas. Ja neizdosies tās iedzīvināt ar pirmo reizi, dzīve piespiedīs mācībstundu atkārtot.

Pielūko, lai enerģijas līmenis nenokrītas pārāk zemu, tāpat netērē spēkus un laiku cilvēkiem un lietām, kas tev patiesībā nav svarīgas. Tava veselības planēta ir mēness, un mēness, kā zināms, pārvalda vēderu un krūtis, tieši šīm ķermeņa daļām jāpievērš visvairāk uzmanības.

Diēta tev ir vēl svarīgāka nekā daudzām citām zīmēm. Neptūns, fantāziju un iztēles planēta, jau daudzus gadus bijusi tavā zīmē, un Visums strādā pie tā, lai tavs ķermenis kļūtu vēl izsmalcinātāks un iegūtu arī zināmu garīgo dimensiju.

Gādā, lai tavā paziņu lokā būtu pozitīvi domājoši, fiziski un garīgi veselīgi cilvēki, jo tu esi ļoti uzņēmīgs, tāpēc vari viegli iespaidoties un pārņemt citu cilvēku kaites.

 1. Auns
 2. Vērsis
 3. Dvīņi
 4. Vēzis
 5. Lauva
 6. Jaunava
 7. Svari
 8. Skorpions
 9. Strēlnieks
 10. Mežāzis
 11. Ūdensvīrs
 12. Zivis

Pievienot komentāru

Horoskopa zīmju reitings. No cietsirdīgākā siržu lauzēja līdz maigam jēriņam (1)Kad tev salauž sirdi – tas ir sāpīgs process. Lai kā arī tu tam necenstos sagatavoties, tas vienmēr izraisa šoku, un, iespējams, būs vajadzīgs krietns laiks, lai atgūtos. Vēlies no tā izvairīties? Ja atbilde ir “jā”, zvaigznes palīdzēs noteikt cilvēkus, kuri visticamāk nodarīs tev sāpes.
Draugiem Facebook Twitter Google+