×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.1°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
13. novembris, 2013
Drukāt

Lielajā ģildē gaidāms etnodžeza dziedātājas Mairas Andrades koncerts

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Maira Andrade

Pirmoreiz Latvijā uzstāsies etnodžeza dziedātāja Maira Andrade no Kaboverdes. Koncerts paredzēts nākamā gada 4.februārī plkst.19:00 Lielajā ģildē.

Drīz veikalu plauktos nonāks 28 gadus jaunās dziedātājas ceturtais albums ”Lovely Difficult”, kur būs dzirdama gan dzimtās Kaboverdes mūzika, gan Eiropas popmūzika.

”Viņa nav tradicionālā stila dziesmu izpildītāja. Viņa var būt jauka, bet viņa ir arī enerģiska, pašpārliecināta un stingra; viņa ir jauka, bet viņas mūzikā un dzīvē eksistē brīvais gars. Albuma nosaukums, Lovely Difficult, ir mīļvārdiņš, kā dziedātāju sauc viņas partneris,” atklāj koncerta organizatori.

Mairas izpildītās dziesmas aptver dažādus žanrus, sākot ”no rietumu romantisma līdz dienvidu jutekliskumam un Āfrikas nacionālajam regejam. Tā ir aktuāla, tropiska, ceļojoša mūzika. Maira Andrade nāk no Santjago salas, kur mūzikas ritmi ir perkusīvi, ritmiski un ietver Āfrikas motīvus – funanu un batuku, žanrus, ko koloniju elite uzskatīja par necienīgiem, un tie nekad nav skanējuši plašajā pasaulē. Taču Maira šos ritmus dievina,” lasāms vietnē www.bilesuserviss.lv.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+