Mobilā versija
+7.2°C
Lilija, Liāna
Svētdiena, 30. aprīlis, 2017
23. aprīlis, 2014
Drukāt

Lielajā ģildē koncertēs Sanktpēterburgas duets

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Pirmdien, 28. maijā plkst.19:30 Lielajā ģildē ar programmu “Ilgās pēc klasikas… Satikšanās ar tango” viesosies duets “Viaggio”, kurā apvienojušies jaunie, talantīgie Sanktpēterburgas mūziķi Pēteris Mironovs (akordeons) un Aleksejs Nosovs (ģitāra).

Jaunie mūziķi no Sanktpēterburgas iepazinās studiju laikā Hercena vārdā nosauktajā Krievijas universitātē, kopā pirmo reizi uzstājās 2008. gada pavasarī Portugālē orķestra “Sudraba stīgas” sastāvā, bet tā paša gada rudenī viņi izveidoja duetu “Viaggio” un ierakstīja savu pirmo disku “French Touch”.

Pašreiz duetam ir bagāta radošā pieredze un aktīva koncertdarbība. Viņi ir Krievijas un starptautisko konkursu laureāti, uzstājušies Vācijā, Francijā, Portugālē, Polijā, un Beļģijā.

Programmā tiks atskaņoti atdzimšanas impulsu piepildītie Baha skaņdarbi, iedvesmojošie Astora Piacollas skaņdarbi divvientulībai mūsdienu galvaspilsētā, H.Rodrigo flamenko ritmi, Vidusjūras mūzikas, džeza un franču šansona caurvītie Rišāra Galjano skaņdarbi, Oskara Stroka populārā mūzika un citi skaņdarbi.

Pievienot komentāru

Romana Sutas jubilejas izstādes atklāj ar teatralizētu procesiju (1)Godinot izcilo latviešu mākslinieku Romanu Sutu viņa 121. dzimšanas dienā, piektdienas, 28. aprīļa vakarā Latvijas Nacionālais mākslas muzejs ar vērienu atklāja projektu "Romans Suta – 120. Universālā mākslas formula", kas norisinās divos muzeja departamentos – LNMM galvenajā ēkā un Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejā.
Draugiem Facebook Twitter Google+