Mobilā versija
+2.9°C
Niklāvs, Nikola, Nikolajs, Niks
Otrdiena, 6. decembris, 2016
16. aprīlis, 2014
Drukāt

Lielajā Piektdienā Rīgas Domā skanēs nakts koncerts

Publicitātes fotoPublicitātes foto

18. aprīlī plkst. 21.00 Rīgas Doms un Rīgas Doma meiteņu koris “Tiara” ielūdz uz nakts koncertu Lielajā Piektdienā, vēsta koncerta rīkotāji.

Koncertā skanēs Lielās Piektdienas nakts koncerts “Lux confessionis” ar īpašu mūziku ērģelēm, čellam, korim un soprāna solo.

Programmā: S.Franks, F.Pulenks, H.Andrīsens, S.Barbers, B.Johansons, P.Česnokovs, S.Jekimovs, H. Domingess, R.Dubra.

Koncertā piedalīsies Kristīne Adamaite (ērģeles), Ance Purmale (soprāns), Ēriks Kiršfelds (čells), Rīgas Doma meiteņu koris “Tiara”, kora mākslinieciskā vadītāja un diriģente Aira Birziņa.

Rīgas Doma meiteņu koris “Tiara” ir viens no spilgtākajiem muzikālajiem kolektīviem Latvijas koncertdzīvē. Kopš Rīgas Doma kora skolas dibināšanas (1994), kad skolā bija tikai dažas meitenes, koris audzis un mainījies, šobrīd apvienojot 105 dziedātājas no 9 līdz 16 gadu vecumam. Koris koncertējis dažādās koncertzālēs un baznīcās Rīgā, koncertēts daudzviet Latvijā, arī Igaunijā, Lietuvā, Zviedrijā, Vācijā; koris piedalījies konkursos un festivālos Lielbritānijā, Spānijā, Ungārijā, Itālijā, Igaunijā, ieguvis uzvaras vairākos starptautiskos koru konkursos. Kopš 2000. gada kora mākslinieciskā vadītāja ir diriģente Aira Birziņa. 2013.gada pavasarī kora koncertsastāvam tika dots vārds “Tiara”.

Biļetes iespējams iegādāties Rīgas Doma kasēs darba dienās no plkst.10-17 un stundu pirms koncerta sākuma.

Pievienot komentāru

Oņegins ar dzīves pieredzes čemodānu. Saruna ar Aināru Rubiķi un Rēziju KalniņuCeturtdien, 8. decembrī Latvijas Nacionālajā operā pirmizrādi piedzīvos P. Čaikovska opera "Jevgeņijs Oņegins". Pie pults stāsies diriģents Ainārs Rubiķis, režisore ir Rēzija Kalniņa, kurai šī būs debija mūsu operā un kura šajā uzvedumā aicina skatītāju "uz romantiku, ilūzijas un realitātes cīņu".
Draugiem Facebook Twitter Google+