×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.0°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
18. maijs, 2014
Drukāt

Lielākā daļa cilvēku izmaiņas viedtālruņos nevēlas

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Veicot pētījumus jaunu ideju ievākšanai, ko iestrādāt nesen iznākušajā “Samsung Galaxy S5” viedtālrunī, “Samsung” aptaujātie cilvēki visbiežāk atbildējuši, ka esošajos viedtālruņos nekādas izmaiņas nevēlas, sarunā ar biznesa portālu “Nozare.lv” atklāja “Samsung” mobilo inovāciju vadītāja Eiropā Lisa Klavenna.

Pirms notika izstrādes darbi jaunākajam “Samsung” augstākās klases viedtālrunim “Galaxy S5”, tika veiktas plašas aptaujas par to, ko dažādi cilvēki vēlas izmainīt savos viedtālruņos. Par pārsteigumu atklājies, ka lielākā daļa esot apmierināti un kā atbildi norādījuši “neko”. Otrajā vietā gan parādījusies lietotāju neapmierinātība ar moderno viedtālruņu darbības laiku, kas savukārt “Samsung” pamudinājis izstrādāt enerģiju taupošo režīmu.

Klavenna stāstīja, ka negaidīta viedtālruņa akumulatora izlādēšanās cilvēkos radot nepatīkamu bezpalīdzības sajūtu. Tā esot saistīta gan ar nespēju sazināties, gan arī atrautību no savas tīmekļa personības. “Samsung” nemitīgi veicot dažāda veida pētījumus par to, kā cilvēki lieto dažādas ierīces, kā arī to, kā tās viņiem liek justies.

“Mana pārliecība, ka ikkatrai tehnoloģijai, ko mēs izgudrojam, būtu vienkārši jādarbojas,” norāda Klavenna un piebilst, ka tas attiecas uz enerģijas taupīšanas režīmu “Samsung” ierīcēs. Pirmkārt, tam būtu jāieslēdzas automātiski, jo parasti telefoni izlādējoties kabatā vai somā, nevis tad, kad tiek uzmanīti. Tāpat arī, uzsākot lādēšanu, šim režīmam būtu nevis patvaļīgi jāatslēdzas, lai pēc īsas uzlādes telefons atkal izlādētos, bet jāļauj izlemt lietotājam, vai to izslēgt.

“Samsung” inovāciju centri patlaban darbojas Indijā, Ķīnā, Singapūrā, Londonā un Silīcija ielejā ASV. Kopumā korejiešu elektronikas gigants pašlaik pētījumu un attīstības veikšanai nodarbina vairāk nekā 63 000 cilvēku. Inovāciju centros lielākoties strādājot starpdisciplināras darba grupas, kur darbojoties gan akadēmiķi, gan arī dažādi citu nozaru speciālisti.

Jau ziņots, ka “Samsung” šā gada pirmajā ceturksnī strādāja ar 5,2 miljardu eiro tīro peļņu, kas ir par 5,9% vairāk nekā attiecīgajā laika periodā pērn. Dienvidkorejas elektronikas kompānija darbojas gan gatavu iekārtu, gan arī dažādu elektronikas detaļu ražošanā, ko savos produktos izmanto citas, nereti konkurējošas, kompānijas, tostarp arī “Apple”.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+