Latvijā
Novados

Lielākā reģionālā komercradio stacija – Kurzemes Radio – ar īpašu programmu svin 22.jubileju0

Sestdien, 25. maijā, Latvijā pirmā un lielākā reģionālā komercradio stacija – Kurzemes Radio sagaidīs savas darbības 22. gadadienu.
Par godu svētkiem visu nedēļu radio ēterā gaidāmi pārsteigumi un konkursi, piektdien – dzīvās mūzikas koncerts, bet sestdien svētki turpināsies ar tiešraidi no Kandavas novada svētkiem.

Kurzemes Radio 22. dzimšanas dienas nedēļā dažādos konkursos ar pārsteigumiem un dāvanām tiks iepriecināti klausītāji.

No 20. – 24. maijam katru dienu plkst. 8:45 ēterā tiek izspēlēts svētku konkurss “Pāris”, plkst. 9:15 klausītājiem ir iespēja tikt pie ielūgumiem uz “Rally Liepāja”, bet Kurzemes Radio sociālajos tīklos acīgākos gaida pārsteigumi konkursā “Dienas pāris”.

Piektdien, 24. maijā, svētku atmosfēru un jautru noskaņojumu radio ēterā sarūpēs grupa “Cits kvartāls” plkst. 14:00 priecējot ar dzīvo koncertu.

Svētki turpināsies arī sestdien, 25. maijā, plkst. 14:00 – 19:00 pirmo reizi Kurzemes Radio ēterā būs tiešraide no Kandavas novada svētkiem kopā ar radio personībām Daci Blathenu un Kārlu Neimani. Klausītājiem tiks sniegta nebijusi iespēju radio ēterā dzirdēt, kā tiek svinēti Kandavas novada svētki.

Kurzemes Radio svētku programmu klausies www.kurzemesradio.lv vai apraidē Kurzemes Radio raidītāju tīklā: Talsos, Kuldīgā FM 106,4; Liepājā FM 88,4; Ventspilī FM 107,9; Saldū FM 98,9; Tukumā, Jūrmalā FM 92,4 un Jelgavā FM 92,6.

LA.lv