×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.3°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
7. janvāris, 2017
Drukāt

Lielākas algas un labāki darba apstākļi: latvieši dodas darbā uz Igauniju (12)

Foto: LETAFoto: LETA

Lielākas algas un labāku darba apstākļu dēļ daudzi pierobežas novadu latvieši izvēlas strādāt Igaunijā, vēsta TV3 Ziņas.

Tā, piemēram, vienā no Igaunijas uzņēmuma 45 darbiniekiem, septiņi ir latvieši.

Emigrācija notiek arī uz Igauniju, uzsvēra ziņās.

Pievienot komentāru

Komentāri (12)

 1. Kad nebūs,kas uztur Saeimu,tad 100’gudrās galvas”sāks domāt!

 2. 90 gadus atpakaļ pie mums brauca no Lietuvas, Polijas, tagad mēs esam šādu nabagu lomā. Viss mainās.

 3. kolkraukļbērziņi padzīs visus

 4. Igaunijas uzņēmuma Viljandi Aken ja Uks, Saru ir vsmz 30 latvieši, ja ne pat vēl vairāk! Darba apstākļi ir labi, darba atalgojums arī ļoti labs!

 5. Mūsu Igaunijas uzņēmuma Viljandi Aken ja Uks, Saru ir vsmz 30 latvieši, ja ne pat vēl vairāk! Darba apstākļi ir labi, darba atalgojums arī ļoti labs!

 6. ne jau tikai no pierobežas brauc darbā pat uz Tallinu.Arī no Madonas novada daudzi strādā Igaunijas uzņēmumos,darba vietas atrod caur bezdarbniekiem.

 7. :)) Tas jau sen nav nekāds jaunums!

 8. Tieši tā, kamēr nemainīsies Latvijas politiskā sistēma, uzņēmejdarbības vide un attieksmes slaukt tautu un valsti, uz ko labi iekārtojušies vai visi uzņēmēji,labu neko Latvijā gaidīt nevar. Pie tam mums neļauj iziet pret šim nelietībām tautas dalīšana pēc nacionālā principa – vieni kritizē (teiksim, latvieši), otrie šo informāciju izmanto pret pašiem latviešiem , sakot un publiskojot – re kādi latvieši, visi zagļi vai tml. bet ja krotizē krievi, laviešu puse saka – re ko krievi dara, neapmierināti ar Latvijas valsti vai tml. Tā apmēram. Bet lai izietu vienoti – to neļauj LIELĀ BRĀĻA ppropoganda un krievu musināšana pret pamattautu.

  Latvijā nokratīta okupācija un turpinās okupācijas privilēģiju atjaunošana ar krievu valodas ietekmes paplašināšanu, sevišķi ir Rīgā. Un mūsu tautieši (kā krievi, tā latvieši) vēl nav sapratuši, ka Ušakova politika ir duāla, paranoīdāla – te it kā par visu latvisko, te brauc uz Maskavu, te bez motivācijas lamā valdību kā ielas puika, apsaukājas, te korupcija no vietas un šaubīgos liek lielos amatos, te iestājas par okupācija instrumenta – krievu valodas atjaunošanu par otro valsts valodu utt., kas viss kaitē normālai sadzīvei un mieram, tautas, pašu attīstībai.

  Būtu jāaizliedz partijas NA un Saskaņa, vai jebkura etniski nošķirta partija, kā arī nekavējoties jalikvidē krievu sku apmācība krievu valodā, kas diskriminē krievu bernus, rada atšķirīgu izglītību.

 9. Ar mūsu debilo valdību nav brīnums

 10. pareizi dara.esti poisi malaci

Draugiem Facebook Twitter Google+