×
Mobilā versija
+7.7°C
Vēsma, Fanija
Ceturtdiena, 19. aprīlis, 2018
27. februāris, 2012
Drukāt

Lielāki tiešmaksājumi būs


dombrovskis_leta6

Latvijai izdosies panākt labākus nosacījumus lauksaimniekiem kopējā Eiropas tirgū, un ES valstu vadītāji par šo jautājumu izrāda sapratni, uzskata Ministru prezidents Valdis Dombrovskis.


 

Premjers ceturtdien vēlu vakarā Briselē šos jautājumus pārrunāja ar Vācijas kancleri Angelu Merkeli, kā arī Īrijas valdības vadītāju Endu Keniju un Čehijas premjerministru Petru Nečasu.

Dombrovskis Merkeli un Čehijas un Īrijas valdību vadītājus informēja par Latvijas interesēm ES daudzgadu budžetā no 2014. līdz 2020.gadam, īpaši uzsverot nepieciešamību nodrošināt pietiekami lielu kohēzijas finansējumu un panākt vienlīdzīgus konkurences nosacījumus lauksaimniekiem kopējā Eiropas tirgū. Pēc sarunām premjers ir pārliecināts, ka Latvijai izdosies panākt labākus nosacījumus lauksaimnieku tiešmaksājumiem, nekā paredz pašreizējais ES piedāvājums.

Šomēnes Merkelei jau bija līdzīga tikšanās ar Igaunijas premjerministru Andrusu Ansipu, ES prezidējošās valsts Dānijas premjerministri Helli Torningu-Šmitu un Nīderlandes premjeru Marku Riti.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+