×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.6°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
26. jūnijs, 2012
Drukāt

Lielāks un ērtāks «Combo»

“Opel” modeļu rinda papildinājusies ar jauno “Combo”. Tas ir vieglās komercauto klases pārstāvis, kas aizstāj kopš 2001. gada ražoto iepriekšējās paaudzes modeli.

 

Atšķirībā no divu iepriekšējo paaudžu “Combo”, kas bija konstruēti uz mazās klases modeļa “Corsa” bāzes, jaunais “Combo” tapis sadarbībā ar “Fiat”. Jaunais “Opel Combo” ir tas pats “Fiat Doblo”, tikai ar atšķirīgu priekšdaļas noformējumu un “Opel” emblēmām. Jāpiebilst, ka autobūvē tā ir visai izplatīta prakse, kad konkurējošas firmas sadarbojas kāda modeļa izstrādē un ražošanā. Tātad “Opel” komercauto modeļiem “Vivaro” un “Movano” pievienojies vēl viens mazākas kravnesības auto. Starp citu, arī “Vivaro” un “Movano” tapuši “Opel”, sadarbojoties ar kādu citu autoražotāju, šajā gadījumā “Renault”.

Jaunais “Combo” uzreiz nostiprinājies B segmenta komercauto tirgū, jo tā itāliešu radinieks sevi pierādījis kā funkcionāls un daudzpusīgs auto gan pasažieru un kombi, gan kravas versijās. Turklāt “Fiat” ražojums jau paguvis iemantot atzinību – 2011. gadā “Doblo” ieguva starptautisko gada furgona titulu. “Opel” plāno, ka 62 procenti no visiem pārdotajiem “Combo” būs kravas modeļa “Cargo” versijā, bet 38 procenti būs pasažieru modifikācijā “Tour”.

“Combo” pieejams divos pamata virsbūvju izpildījumos – ar īso vai garo riteņu bāzi (2,755 m vai 3,105 m). Abi tipi pieejami gan kā kravas furgons ar metāla paneļu vai stiklotiem sāniem, gan kā piecu līdz septiņu sēdvietu pasažieru versija. Turklāt variantu ar īso riteņu bāzi iespējams pasūtīt ar standarta vai augsto jumtu.

 

“Opel Combo Cargo” ir savā klasē starp labākajiem vairākos komerctransportam nozīmīgos rādītājos – garākā riteņu bāze (3,105 mm), lielākā kravnesība – līdz 1 t, lielākais kravas telpas tilpums – līdz 4,6 m3, maksimālais kravas telpas garums (3,4 m) un augstums (1,55 m).

 

Pasažieru versija “Tour” nodrošina kravas tilpumu līdz 3200 litriem (ar garo riteņu bāzi) un kravnesību līdz 800 kg.

“Combo” tiek piedāvāti trīs komplektāciju varianti – “Essentia”, “Enjoy” un “Cosmo”. Jau pamata komplektācijā “Essentia”, kas pieejama vienīgi “Combo Cargo” versijai, ietilpst augstumā un dziļumā regulējama stūre, elektriskie priekšējie logi, vadītāja drošības spilvens un ABS komplektā ar elektronisko bremžu spēka sadalījumu. Papildu aprīkojumā var saņemt elektronisko stabilitātes sistēmu un kalnā braukšanas sistēmu.

 

TEHNISKIE DATI

“Opel Combo Tour”

Tips: paaugstinātas ietilpības universāls

Benzīna dzinējs: 1,4 l 95 ZS 7,4 l/ 100 km

Dīzeļdzinēji: 1,3 l 90 ZS 5,1 l/ 100 km, 1,6 l 90 ZS 5,6 l/ 100 km, 1,6 l 105 ZS 5,6 l/ 100 km, 2,0 l 135 ZS 6,1 l/ 100 km

Transmisija: piecpakāpju vai sešpakāpju mehāniskā pārnesumkārba, piecpakāpju automatizētā pārnesumkārba, priekšējo riteņu piedziņa

Cena: no 9367 latiem

 

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+