×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.2°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Svētdiena, 20. maijs, 2018
24. marts, 2015
Drukāt

Lielāks un praktiskāks “Golf”

Publicitātes fotoPublicitātes foto

"Golf Sportsvan" ir tipisks "Volkswagen" – izskatā neuzbāzīgs, taču funkcionāls un gaitā priekšzīmīgs.

“Volkswagen” modeļu rindā kompaktvens “Golf Sportsvan” aizstājis “Golf Plus”. Jaunais “Sportsvan” būvēts uz septītās paaudzes “Golf” bāzes, taču ir lielāks, solīdāks un dārgāks.

“Sportsvan” visos izmēros (garums 4338 mm, platums 1806 mm, augstums 1577 mm, riteņu garenbāze 2685 mm) ir jūtami lielāks par savu bāzes modeli. Tas ir par 80 mm garāks un par tikpat platāks, kā arī par 120 mm augstāks par parasto septītās paaudzes “Golf”. Faktiski “Sportsvan” ieņem nišu starp parastu “Golf” un “Touran”. Ja neskaita kompaktvenam raksturīgo paaugstināto salona telpu, būtiskākais izmēru pieaugums ir aizmugures pasažieru vietās. Otrās rindas sēdekli iespējams atbīdīt atpakaļ par 18 centimetriem un tādējādi kāju zonā iegūt plašumu kā limuzīnā. Savukārt salokot šo sēdekļu at­zveltnes, veidojas 1500 litru kravas telpa ar gludu grīdu. Tas nav slikts rezultāts, taču universālim “Golf Variant” bagāžnieka maksimālā ietilpība ir par 120 litriem lielāka. Praktiskam kompaktvenam ļoti noderīgas ir dažādas sīklietu novietnes salonā un bagāžniekā, kā arī vairākos līmeņos novietojama bagāžnieka grīda, kas ļauj auto labāk piemērot dažādām ikdienas situācijām.

Šādas koncepcijas automobiļu piekritējiem svarīgs pluss ir augstāka sēdpozīcija, kas nodrošina ērtu iekāpšanu un izkāpšanu, kā arī uzlabo pārredzamību.

Tāpat kā bāzes modelim “Golf” arī “Sportsvan” ir ļoti plašs pieejamā komforta un drošības aprīkojuma klāsts, turklāt tas ir pat par dažām pozīcijām bagātāks. Piemēram, “Sportsvan” pieejama aklās zonas brīdinājuma sistēma, atpakaļgaitas brīdinājuma sistēma ar ārkārtas bremzēšanas funkciju un apsildāmā stūre.

Interjera noformējums ieturēts klasiski atturīgajā “Volkwagen” stilā, taču kvalitatīvi nostrādāts un labi pārdomāts. Priekšējais panelis ir gandrīz tāds pats kā “Golf”, taču centrālajā daļā ir mazliet citādas ventilācijas lūkas un nedaudz atšķirīgs pogu izvietojums.

“Volkswagen Golf Sportsvan” sākuma cena ir 18 006 eiro par versiju ar pieticīgu 1,2 TSI 85 zirgspēku benzīna dzinēju. Vēl pieejams šis pats dzinējs ar 110 zirgpēku jaudu un 1,4 TSI benzīnnieks ar 125 vai 150 zirgspēkiem. Piedāvājumā ir arī 1,6 TDI turbodīzelis ar 110 zirgspēkiem. Transmisiju klāstā ir piecpakāpju vai sešpakāpju mehāniskā pārnesumkārba, kā arī septiņpakāpju DSG automāts.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+