Mobilā versija
+3.7°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Trešdiena, 26. oktobris, 2016
1. jūlijs, 2015
Drukāt

Jansonam lielāku algu nesola (3)

Foto: LETAFoto: LETA

Tiesībsargs Juris Jansons.

Valdība neatbalsta tiesībsarga ierosinājumu mainīt viņa mēnešalgas aprēķinu, kas ļautu palielināt tiesībsarga mēnešalgu par 77% līdz 4315 eiro.

Savukārt jautājums par biroja darbinieku atalgojuma palielināšanu jāskata nākamā gada budžeta veidošanas kontekstā, teikts valdības atbildes vēstulē tiesībsarga ierosinājumam pārskatīt Tiesībsarga biroja darbinieku atlīdzības sistēmu. Atlīdzība valsts pārvaldē esot pārskatāma sistēmiski, izvērtējot atlīdzības sistēmu kopumā.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Būtu uzstājis likvidēt partokrātiju, tauta uz rokām ienestu Saeimā, bet ar mēreniem iebildumiem pret varas neizdarībām nav ne šis, ne tas..

  2. Lai Jansons pacieshas! Ja valstij nauda atliek, tad vispirms ir japaaugstina nelielaas algas!

  3. ar visai pieticīgajām aktivitātēm ir “sariebis” varas rukšķiem !

Gerčikovs pateicīgs pircējiem par "Dzintara" glābšanu: būtiski pieauguši pārdošanas apjomi (25)"Esam ļoti pateicīgi cilvēkiem par atsaucību," tā pēc ažiotāžas veikalos, pērkot a/s "Dzintars" produkciju, atzīst uzņēmuma valdes priekšsēdētājs un lielākais līdzīpašnieks Iļja Gerčikovs.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (24)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+