Horoskopi un mistika
Horoskopi

Lielas lietas sastāv no sīkumiem – atceries to! Horoskopi 25.augustam0

Foto: Alexandr Belous/Shutterstock

Auns

Tu vari būt netaisnīgs pret tuviniekiem, kā arī pārāk prasīgs. Tev palīdzēs no šīs stadijas izkļūt sirsnīgas sarunas ar viņiem. Neskatoties uz savu konservatīvismu un centieniem ievērot tradīcijas, tu būsi spējīgs mainīt savus šīs dienas plānus.

Vērsis

Tu vari būt ļoti atvērts dažādām stresa situācijām. Centies izvairīties no tādas sabiedrības, kas tev šķiet kaitinoša. Nevajadzētu doties arī braucienos. Centies kārtīgi izgulēties.

Dvīņi

Šīs dienas darbi prasīs no tevis paškritiku un pacietību. Un, lai arī visiem taviem plāniem nekad nebūs lemts notikt, tās dažas oriģinālās idejas, kas tev prātā ienāks šodien, pavisam noteikti ir vērts atcerēties un censties realizēt.

Vēzis

Šodien pozitīva būs tava sociālā dzīve. Aktivizēsies gan arī konkurenti un nelabvēļi, kas tevi provocēs uz konfliktiem. Cīnies par saviem ideāliem un stāvokli sabiedrībā!

Lauva

Šodien Lauvām jācenšas izvairīties no tēriņiem. Daudz enerģijas prasīs dažādu jautājumu risināšana, kas saistīta ar ģimeni un radiniekiem.

Jaunava

Iespējams, tu meklēsi mīlestību un jūtas ārpusē, taču tajā pat laikā sapratīsi, ka šī izvēle ir nepareiza. Atceries, ka, ja tu vēlies kaut ko saņemt, tev ir arī jādod pretī. Tas attiecas arī uz mīlestību.

Svari

Šodien tu vari rēķināties ar naudas ienākumiem. Otrajā dienas pusē piepildīsies tavas cerības. Esi praktisks, neatliec šodien risināmus jautājumus uz citu dienu.

Skorpions

Šī diena nebūs notikumiem bagāta, taču būs izdevusies. Nekādas īpašās problēmas nav gaidāmas. Iespējami patīkami pavērsieni privātajā dzīvē.

Strēlnieks

Daži Strēlnieki gribēs ielīst alā un neko nedarīt. Būs pienācis tāds mirklis, kad gribēsies atpūsies no citiem cilvēkiem un sabiedrības.

Mežāzis

Nav izslēgtas pārmaiņas apkārtējā vidē. Tu vari pazaudēt jēgu un motivāciju daudzās lietās. Tev var uzrasties jauni paziņas. Tev nāksies veltīt ne mazums pūļu, lai saglabātu savu ģimeni.

Ūdensvīrs

Iespējams, ka tev būs daudz darbu un projektu, lai arī ir brīvdiena. Attālināšanās no partnera ne vienmēr ir slikta, jo atkal satikšanās pēc tam ir burvīgāka.

Zivis

Šī diena būs lieliska, lai pierādītu sevi un dotos ceļā uz saviem sapņiem. Ja tu sapņo par labi apmaksātu un prestižu darbu, tad beidzot pievērsies šī jautājuma realizācijai, nevis tikai domā par to! Un atceries, ka lielas lietas sastāv no maziem sīkumiem.

LA.lv
IB
Inguna Balgalve
Horoskopi un mistika
Kā planētas ietekmēs mūsu ikdienu, Saulei ejot caur Svaru zvaigznāju
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Neuzticies svešiem cilvēkiem! Horoskopi 12.septembrim
3 dienas
IB
Inguna Balgalve
Horoskopi un mistika
Šajās dienās pati daba dziedina: Svaru padomi
4 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

IK
Ilze Kuzmina
Latvijā
Pedagoģiju studējušo daudz, bet skolotāju – maz
1 stunda
AL
Anda Līce
Latvijā
Anda Līce: Kad ārēji sakopies indivīds ver vaļā muti, nereti ir jābāž ciet ausis
9 minūtes
LA
LA.LV
Latvijā
VIDEO. Spēcīgais vējš gandrīz nogāzis sastatnes deviņstāvu ēkai uz Liepājas centrālās ielas
44 minūtes
LE
LETA/LA.LV
Dabā
Sinoptiķi svētdien izsludinājuši Latvijā oranžā līmeņa brīdinājumu par stipru vēju
5 stundas
LE
LETA
Latvijā
Bērnu slimnīcā nonākuši vēl 4 bērni ar aizdomām par zarnu infekciju
3 stundas