Mobilā versija
+4.5°C
Daina, Dainis, Dainida
Svētdiena, 23. oktobris, 2016
4. janvāris, 2016
Drukāt

Lielbritānijā izvirzīta apsūdzība par Latvijas valstspiederīgā noduršanu (1)

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Lielbritānijā izvirzītas apsūdzības vīrietim par Latvijas valstspiederīgā noduršanu piekrastes pilsētā Bornmutā, vēstīja vietne “Westfieldtimes.com”.

45 gadus vecais Vladislavs Pomozovs tiek apsūdzēts 25 gadus vecā Latvijas valstspiederīgā Andreja Trofimoviča noduršanā, paziņoja Dorsetas policija.

Tiesu medicīnas ekspertīzē noskaidrots, ka Trofimovičs mira no vienas durtas brūces, kuru guva dzīvoklī Bornmutā 1.janvāra naktī.

Otrs vīrietis – 46 gadus vecs Bornmutas iedzīvotājs – guva ievainojumus, kas neapdraud dzīvību, un ir nogādāts slimnīcā.

Pomozovs tiek apsūdzēts slepkavībā un slepkavības mēģinājumā.

Policija informēja, ka Trofimoviča ģimene dzīvo Bornmutā un tai palīdzību sniedz atbildīgās amatpersonas.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Pašā English Chanel krastmalā. Viens Krievijas krievs nodūris Latvijas krievu, vai? Mazāk miglas – vairāk faktu. Arī nevis Lielbritānijā bet Anglijā. Jā būtu nodurts pie skotiem vai īriem – nekāds brīnums nebūtu bijis.

Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai pasargātu citus no tik skarba likteņa (69)Dēls sadedzināts. Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai varbūt citus pasargātu no tik skarba likteņa
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (5)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+