Mobilā versija
+15.4°C
Liene, Liena, Helēna, Elena, Ellena
Piektdiena, 18. augusts, 2017
2. maijs, 2016
Drukāt

Lielbritānijā pārim no Latvijas piespriež 17 gadus cietumā par prostitūtas izvarošanu (1)

LETA/AFPLETA/AFP

Tiesa Lielbritānijā piespriedusi 17 gadu cietumsodu pārim no Latvijas, kas izvaroja stāvoklī esošu prostitūtu, vēsta laikraksts “Express&Star”.

Aleksandrs Basliks un Sabina Bosina 2014.gada oktobrī ieslodzīja sievieti mājās Vulverhemptonā un pakļāva viņu izvarošanai aptuveni sešas stundas.

Prostitūta bija piekritusi ierobežotām seksuālām attiecībām ar Basliku un vēl vienu vīrieti. Viņai par to tika solītas narkotikas. Ierodoties Baslika un Bosinas dzīvesvietā, cietusī saprata, ka vienošanās netiks pildīta.

Par spīti tam, ka sieviete pretojās, viņu nelaida vaļā un izvaroja. Viņa teica, ka ļoti baidījusies gan par savu, gan sava bērna dzīvību. Izglābties cietusī spēja tikai tad, kad Basliks zaudēja samaņu no lietoto narkotiku un alkohola daudzuma.

“Tajā vakarā viņi vēlējās īstenot kādu slimu fantāziju. Diemžēl es biju upuris. Abi zināja, ka es esmu stāvoklī. Tas to padarīja vēl slimāku,” teica cietusī.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Tas viss izklausās slimi no sākuma līdz galam,,

"Oligarhu sarunas": KNAB deputātiem neļauj kopēt lietas. Prokurori atbild - paši vainīgi! (8)"Oligarhu lietas" parlamentārā izmeklēšanas komisija turpina skaidrot, vai krimināllietas izbeigšana bijusi pamatota. Vakardienas sēdē uzzinājām, ka deputāti nonākuši grūtībās, jo KNAB neļauj kopēt un nest līdzi divus svarīgus lēmumus, kas pievienoti krimināllietā.
Valsts apmaksāto studiju vietu sadale tradīciju varā (1)Darba tirgus prognozes valsts apmaksāto studiju vietu sadali ietekmē tikai daļēji
Draugiem Facebook Twitter Google+