Pasaulē
Eiropa

FOTO: Emocionālā kāzu ceremonijā salaulāti princis Harijs un Megana Mārkla4

Foto AP/Scanpix/LETA

Lielbritānijā, Vindzoras pils Sv.Jura kapelā, sestdien salaulāti princis Harijs un bijusī amerikāņu aktrise Megana Mārkla.

Aizkustinošā kāzu ceremonijā, kurā piedalījās aptuveni 600 viesu un kurai tiešraidē sekoja miljoniem skatītāju visā pasaulē, Kenterberijas arhibīskaps Džastins Velbijs pasludinājis viņus par vīru un sievu.

Ceremonija norisinājās saskaņā ar tradicionālo anglikāņu baznīcas kārtību, bet daudzus kāzu viesus dziļi aizkustināja ASV garīdznieka Maikla Karija emocionālā uzruna, kurā viņš uzsvēra mīlestības glābjošo spēku, un aizrautīgais gospeļu kora dziedājums.

Galerijas nosaukums

Pēc laulību ceremonijas jaunlaulātie vaļējā karietē devās apmēram 25 minūšu izbraucienā pa Vindzoru, kur viņiem ielu malās uzgavilēja tūkstošiem sveicēju, daudzi no viņiem tur bija ieradušies jau rītausmā vai pat naktī.

Pēcpusdienā Lielbritānijas karaliene Elizabete II Vindzoras pilī rīkos pieņemšanu 600 kāzu viesiem, kam vakarā sekos prinča Čārlza pieņemšana 200 tuvākajiem ģimenes locekļiem un draugiem.

Saistītie raksti

Kā sestdienas rītā paziņoja Bakingemas pils, pēc laulībām princis Harijs un Megana Mārkla kļūs par Saseksas hercogu un hercogieni.

LA.lv