×
Mobilā versija
Brīdinājums +29.5°C
Rozālija, Roze
Trešdiena, 18. jūlijs, 2018
5. decembris, 2017
Drukāt

Britu ārlietu ministrs Džonsons saņem egli no Valkas (6)

Avots - Latvijas Ārlietu ministrijaAvots - Latvijas Ārlietu ministrija

Lielbritānijas Ārlietu ministrijas oficiālo rezidenci Lankastera savrupmājā Londonā rotā egle no Valkas novada. Aizsākot Latvijas simtgades svinības Lielbritānijā, egle uzdāvināta ārlietu ministram Borisam Džonsonam. Egle tika iedegta kopā ar Latvijas vēstnieci Baibu Braži.

Boriss Džonsons īpaši izcēla to, ka Latvijas dāvinātā egle uz Londonu ir atceļojusi no Valkas novada, kur pirms simts gadiem tapa neatkarīga Latvijas valsts. Viņē apliecināja, ka starpvalstu draudzīgās attiecības nemainīsies arī pēc Apvienotās Karalistes izstāšanās no ES, jo “lai arī izstājoties no ES, Lielbritānija paliek Eiropā”, par ministra teikto vēsta Latvijas Ārlietu ministrija.

Latvijas vēstniecības Apvienotajā Karalistē koordinētais egles dāvinājums tika īstenots ar uzņēmuma SIA “Norvik Timber Industries” atbalstu. 6 metrus gara egle no Valkas novada audzētavas “Romfords Ezernieki” tika transportēta uz Lielbritāniju, kur tā ar Latvijas vēstniecības diplomātu un darbinieku palīdzību tika uzstādīta Lankastera savrupmājā kā apliecinājums Latvijas un Apvienotās Karalistes draudzīgajām attiecībām.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

  1. He, jauki, tikai ko tie nēģeri zin par Valku?

  2. Lielbritānija pirmā atzina Latvijas neatkarību pirms 100 gadiem,tā rakstīts vēstures grāmatā.

  3. Nez par kādiem gan labajiem darbiem Boriss izpelnījies Latvijas uzmanību? Par Brexit?

  4. Romfords Ezernieki Atbildēt

    Tie “vergturi” no manis katru gadu pērk tūkstošiem egļu un pirks vēl vairāk!Zeme sakopta,ģimenei ienākumi un Latvijai lepnums!

  5. Pakaļu nolaizīja britu vergturiem? Kļuva priecīgi ap sirdi, vai ne? Turpiniet tādā pašā garā.

  6. ko jus putrojat vesturi?katvija tapa no Latgales.Daugavpils bija pirma latvijas Galvaspilseta.Dirsat nezin ko,vemt gribas

Draugiem Facebook Twitter Google+