×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.5°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
13. maijs, 2015
Drukāt

Lielbritānijas iekšlietu ministre uzskata – nelegālie imigranti jānogādā atpakaļ Ziemeļāfrikā (6)

Foto: AFP/LETAFoto: AFP/LETA

Ilustratīvs foto

Nelegālie imigranti, kas cenšas nokļūt Eiropā, šķērsojot Vidusjūru, ir jāgriež atpakaļ, trešdien publicētā rakstā paziņojusi Lielbritānijas iekšlietu ministre Terēza Meja.

Ar šo paziņojumu viņa nākusi klajā brīdī, kad starp Eiropas Savienības (ES) dalībvalstīm padziļinās domstarpības par stratēģiju, kāda būtu izmantojama, lai tiktu galā ar nelegālo imigrantu plūdiem, kas pēdējā laikā pārņēmuši Eiropu.

Meja norādījusi, ka Eiropas Komisijas (EK) iecere uzspiest dalībvalstīm obligātas patvēruma meklētāju uzņemšanas kvotas vienīgi musinās arvien jaunus nelegālos imigrantus mēģināt nokļūt līdz Eiropai.

“ES jācenšas izveidot drošas izcelšanās vietas Ziemeļāfrikā, kas nodrošinātu aktīvu [nelegālo imigrantu] atpakaļnosūtīšanas programmu,” laikrakstā “The Times” publicētajā komentārā uzsvērusi Meja.

ES augstākās ārlietu pārstāves Federikas Mogerīni apgalvojumi, ka nevienu imigrantu, kas pārtverts Vidusjūrā, nedrīkstot nosūtīt atpakaļ pret paša gribu, ir nepamatoti, piebildusi ministre.

Viņa norādījusi, ka šāda pieeja vienīgi kalpos par katalizatoru, kas mudinās citus cilvēkus doties riskantajā ceļā.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

  1. Beidzot kada sakariga ideja.Tas Junkers ar savu solidaritāti vispar apnicis.

  2. Piekrītu Lielbritānijas iekšlietu ministrei, ka imigranti NEKAVEĒOTIES JĀNOGĀDĀ ATPAKAĻ, no KURIENES NĀKUŠI!!! JĀLIKVIDĒ tur MAFIOZIE GRUPĒJUMI, KAS VIŅUS NELEGĀLI VED PĀRI JAU ĀFRIKAS KONTINENTĀ!!! Ja nevar tikt vēl tad no viņiem vaļā, atbalstu heinastes domu… Taču galu galā ir JĀVAR nosargāt SAVAS VALSTS ROBEŽAS ITĀLIJAI UN GRIEĶIJAI!!!?????

  3. vienkārši tās laivas jagremdē pie āfrikas krastiem un pēc pāris nedēļām jautājums būs atrisināts

  4. Pilnīgi piekrītu – te tērēs tikai sociālos pabalstus un no darba nekā…jautājums, kāpēc nemūk uz Ķīnu, Indiju, Sauda Arābiju? Tur tos liks pie darba, bet te Eiropā….

  5. Bet paņemt rokā rungu un attīrīt savu valsti to tie muslimi un melnie laikam nemāk.

  6. Beidzot pareiza nostāja. Tie nelegāļi tikai vairosies, sēdēs uz pabalstiem, izmantos valsts apmaksātos ārstniecības pakalpojumus (visi viņi ir slimi ar AIDS un AIDS Eiropā ārstē par velti), tirgos narkotikas un pieprasīs celt mošejas.

Draugiem Facebook Twitter Google+