Ekonomika
Bizness

Lielbritānijas kompānija “Apps UK Ltd.” Liepājā veidos pārstāvniecību0


Karosta Liepājā, Ziemeļu forti, 29.07.2018.
Karosta Liepājā, Ziemeļu forti, 29.07.2018.
Foto – LETA/EPA/Toms Kalniņš

Lielbritānijas kompānija “Apps UK Ltd.” Liepājā nolēmusi nākamā gada laikā atvērt savu pārstāvniecību Eiropā, tā laikrakstam “Kurzemes Vārds” pastāstījis Sigmārs Cinovskis, kurš uzņēmumā atbildīgs par starptautisko sadarbību. Perspektīvā, iespējams, uz šejieni kompānija pārcels arī daļu savas ražotnes, šodien vēstī portāls “liepajniekiem.lv”.

“Apps UK Ltd.” izgudrojusi un patentējusi tehnoloģiju, kas palīdz novērst vai samazināt uzņēmumiem radušās putekļu, nepatīkamo aromātu jeb smaku, kā arī dūmu problēmas.

“”Apps UK” tehnoloģija palielina ūdens molekulu absorbācijas spēju 500 000 reižu, bet galveno darbu dara ūdens. Tehnoloģija galvenokārt pielietojama divos veidos – stacionāri ar ierīkotajām smidzinātāju sistēmām, kā arī mobili ar pārvietojamām iekārtām,” skaidro S. Cinovskis.

Uzņēmums piedāvā vairākus mobilos risinājumus, un trīs no šādām iekārtām nolēmusi iegādāties pašvaldības kapitālsabiedrība “Liepājas ūdens”, lai risinātu smaku jautājumu Karostas apkārtnē.

Vairākās vietās Apvienotajā Karalistē kompānija uzstādījusi arī speciālas akmeņogļu apsmidzināšanas stacionārās un mobilās ierīces.  “Apps” iekārtas izvietotas arī holdinga “UPB” ražotnēs Grobiņas novadā, lai samazinātu metāla putekļu un gāzu ietekmi uz apkārtējo vidi.

Saistītie raksti

Liepājā kā vieta pārstāvniecības atvēršanai izraudzīta, gan pateicoties veiksmīgai sadarbībai ar pilsētas pašvaldības pārstāvi investīciju jautājumos, gan arī ņemta vērā pilsētas loģistikas infrastruktūra, proti, ka šeit ir osta, dzelzceļš un lidosta. “Es saskatu, ka Liepāja nākotnē attīstīsies vēl vairāk, un tas ir tas, ko mēs vēlamies,” norāda kompānijas pārstāvis.

“Apps UK Ltd.” tehnoloģija saņēmusi Anglijas karalienes tūkstošgades balvu, vēstī portāls “liepajniekiem.lv”.

LA.lv