×
Mobilā versija
+6.0°C
Alīna, Sandris, Rūsiņš
Ceturtdiena, 26. aprīlis, 2018
22. decembris, 2012
Drukāt

Lielbritānijas policija nodod prokuratūrai lietu par Austrālijas radiostacijas joku zvanu

radioaustr21

Lielbritānijas policija nosūtījusi prokuratūrai lietu par Austrālijas radiostacijas raidījuma vadītāju joku zvanu uz slimnīcu Londonā, kur medmāsa sniedza ziņas par Kembridžas hercogienes Ketrīnas veselības stāvokli, bet medmāsa, kas savienoja zvanītājus ar palātu vēlāk tika atrasta mirusi.

Skotlendjards sestdien informēja, ka lietas iesniegšana ļaus prokuratūrai izlemt, vai telefona zvans  ir saistīts ar jebkādiem kriminālpārkāpumiem

Kā norādīja Lielbritānijas policija, lieta prokuratūrā iesniegta trešdien saistībā ar Indijā dzimušās medmāsas Žasintas Saldaņas nāvi. Viņa 4.decembrī savienoja Austrālijas radiostacijas raidījuma vadītājus ar prinča Viljama sievas palātu, bet 7.decembrī viņa tika atrasta mirusi karājamies ap kaklu aptītā šallē savā medmāsu  dienesta viesnīcas istabā pie Karaļa Edvarda VII slimnīcas.

Jau vēstīts, ka 4.decrmbrī Austrālijas radiostacijas “2Day” raidījuma vadītāji Mela Greiga un Maikls Kristians piezvanīja uz slimnīcu, uzdodoties par prinča Viljama vecmāmiņu Lielbritānijas karalieni Elizabeti II un viņa tēvu troņmantnieku princi Čārlzu, un, lai gan viņi ne īpaši veiksmīgi atdarināja augstdzimušos karaļnama pārstāvjus, viņus savienoja ar nodaļu, kurā atradās Ketrīna, un tās   medmāsa  uztrauktā balsī atklāja, ka prinča Viljama sieva “pašlaik guļ un nakti viņa pavadīja mierīgi”.

Saldaņas bērēs viņas dzimtajā Indijā pirmdien atraitnis Benedikts Barboza un un viņu divi bērni paziņoja, ka britu policija izmeklē notikušo un “ir apliecinājuši, ka izmeklēšana būs pilnīga un taisnīga”.

Pēc notikušā tika apturēts Melas Greigas un Maikla Kristiana raidījums. Abiintervijās plašsaziņas līdzekļiem ar asarām acīs stāstīja, ka nav vienīgie, kas vainīgi, jo viņi tikai esot veikuši joku zvanu, kura scenāriju izstrādājuši citi cilvēki.

Radiostacija “2Day” pēc incidenta paziņoja, ka aptur jebkādas reklāmas raidīšanu, bet vēlāk tās tika atsāktas, solot, ka visi līdzekļi, kas līdz gada beigām tiks saņemti par reklāmas līgumiem, tiks atvēlēti mirušās medmāsas ģimenei. Sāpju naudas summa var sasniegt vismaz 500 tūkstošus Austrālijas dolāru (282 tūkstošus latu).

Austrālijas plašsaziņas līdzekļu uzraudzības institūcija sākusi izmeklēšanu par joku zvanu. Izmeklēšana sākta pret radiostaciju kā institūciju, nevis tās raidījuma vadītājiem.

Ketrīna slimnīcā tika nogādāta 3.decembrī, un paparaci pūļi dežurēja pie slimnīcas, lai nofotografētu princi Viljamu, kad viņš ierodas apmeklēt sievu vai dodas prom no slimnīcas. 6.decembrī   Ketrīna no slimnīcas tika izrakstīta.

Sentdžeimsa pils 3.decembrī oficiāli apstiprināja, ka   Ketrīna  gaida mazuli, piebilstot, ka   Ketrīnas  grūtniecība ir “ļoti agrīnā stadijā”.

Princis Viljams, kurš ir nākamais rindā uz Lielbritānijas troni pēc sava tēva prinča Čārlza, un   Ketrīna  Midltone, kas pašlaik ir 30 gadu veci, apprecējās pagājušā gada aprīlī. Pēdējā laikā aizvien biežāk izskanēja pieņēmumi, ka Ketrīna gaida bērnu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+