Pasaulē
Eiropa

Lielbritānijas princis Filips iekļuvis satiksmes negadījumā0

Foto: Reuters/Scanpix/LETA

Lielbritānijas karalienes Elizabetes II vīrs, 97 gadus vecais princis Filips nav cietis, viņa vadītajai automašīnai ceturtdien iekļūstot autoavārijā, kurā ievainoti divi cilvēki, paziņoja Bekingemas pils administrācija un policija.

Edinburgas hercogs princis Filips brauca netālu no karalienes Sendringemas muižas, kad notika avārija, pavēstīja Bekingemas pils preses sekretāre. Viņa atteicās apstiprināt, ka prinča automašīna avārijā apgāzusies.

“Edinburgas hercogs šajā pēcpusdienā bija iesaistīts ceļu satiksmes negadījumā ar citu automašīnu,” teikts Bekingemas pils paziņojumā.

“Hercogs netika ievainots. Avārija notika Sendringemas muižas tuvumā. Vietējā policija ieradās notikuma vietā.”

Princis “drošības labad” apmeklēja ārstu, kurš apstiprināja, ka viņš nav cietis.

Norfolkas grāfistes policija paziņoja, ka ir pārbaudījusi abu šoferu izelpu ar alkometru un iegūtie rezultāti bija negatīvi.

Policisti tika izsaukti uz Sendringemas muižu pēc tam, kad prinča vadītā automašīna “Landrover” un kādas sievietes vadīta automašīna “Kia” bija iesaistītas sadursmē.

“Landrover” vadītājs netika ievainots. “”Kia” vadītāja guva nobrāzumus, bet pasažierei sievietei tika ievainota roka, un abām bija vajadzīga medicīniskā palīdzība slimnīcā,” paziņoja policija.

Abas ievainotās sievietes vēlāk tika izrakstītas no vietējās slimnīcas.

Saistītie raksti

Raidsabiedrība BBC ziņoja, ka sadursme notika pēc prinča Filipa izbraukšanas no Sendringemas muižas piebraucamā ceļa uz ielas un ka viņa automašīna apgāzusies uz viena sāna.

Aculiecinieki pastāstīja BBC, ka viņi palīdzējuši Edinburgas hercogam izkļūt no mašīnas un viņš bijis pie samaņas, “bet ļoti šokēts un satriekts”.

Prinča automašīnā atradās viens pasažieris, kurš droši vien bija viņa apsargs.

Princis Filips 2017.gadā oficiāli aizgāja no sabiedriskās dzīves.

LA.lv