×
Mobilā versija
Brīdinājums +23°C
Jautrīte, Kamila, Digna, Sāra
Ceturtdiena, 19. jūlijs, 2018
15. janvāris, 2018
Drukāt

Lielbritānijas un Beļģijas iznīcinātāji pārtvēruši Krievijas bumbvedējus (7)

Foto AFP/LETAFoto AFP/LETA

Ilustratīvs attēls

Lielbritānijas kara aviācija pirmdien gaisā pacēlusi iznīcinātājus, lai izsekotu Krievijas bumbvedējus, kas bija pielidojuši tuvu Lielbritānijas gaisa telpai. Starptautiskajā operācijā, kas tika izvērsta, parādoties Krievijas bumbvedējiem, piedalījušies arī Beļģijas iznīcinātāji.

“Starptautiskās reakcijas ietvaros Karalisko gaisa spēku iznīcinātāji pārtvēra Krievijas bumbvedējus, kas bija pietuvojušies Apvienotās Karalistes gaisa telpai,” Lielbritānijas Aizsardzības ministrija pavēstīja tviterī.

Beļģijas gaisa spēki pavēstīja, ka divi to iznīcinātāji F16 NATO gaisa telpas Nīderlandes zonā virs Ziemeļjūras pārtvēruši divus Krievijas bumbvedējus “Tu-160”.

“Beļģijas iznīcinātāji “F-16″, pateicoties to virsskaņas lidojumam, spēja paveikt savu misiju – garantēt jūsu drošību,” tviterī norādīja bruņoto spēku pārstāvji.

Lielbritānijas Aizsardzības ministrija pēdējo gadu laikā ziņojusi par vairākiem šādiem gadījumiem, kad Krievijas kara lidmašīnas pielidojušas tuvu britu gaisa telpai. Kā norāda eksperti, Krievijas kara aviācijas un karaflotes uzvedība Eiropas ziemeļrietumos kļuvusi agresīvāka.

Pievienot komentāru

Komentāri (7)

  1. Kas ir attēlā redzamā lidmašīna???

  2. sēdi purvā un nebārsties ar savām asprātībām! kālab lai krievi nelidotu tur kur viņi grib? varbūt to gribēji teikt par jenkijiem? viņi arī negrib tupēt mājas!

  3. Nesaprotu,kas tam krievam mieru nedod.Ko vins var kasities gar citam valstim,kas vinu liek miera?Laikam ilgi nav dabujis pa acim?Butu labak tupejis mierigi majas.

  4. Pielidot tuvu, nebūt nenozīmē pārkāpt gaisa telpu

Draugiem Facebook Twitter Google+